Intencje 07-14.04.2024

NIEDZIELA07.04.2022 II NIEDZIELA WIELKANOCNA
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
7.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
8.00 Za + Rafała Bienias - intencja ofiarowana od kuzyna Łukasza Bienias z Katarzyną z Łabowej.
10.00 1. Za + matkę Jadwigę Pośpiech w kolejną rocznicę śmieci, męża Roberta, córkę Luizę, zięcia Jana, ++ rodziców, rodzeństwo, Wincentego Swoboda, żonę Luizę, Albinę, syna Józefa, żonę Helenę,ks. Kasperczyka i siostry zakonne.
2. Za ++ Dominika i Martę Pietraszek, rodziców, rodzeństwo, dziadków, Annę i Hildegardę, zięciów, Jana Nowak, ++ rodziców.
12.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za dar życia z prośbą o opiekę Anioła Stróża dla Michaliny Kwaśnyz okazji Chrztu św. oraz Franciszka Zalewski i Marii Krajewskiej z okazji I rocznicy Chrztu Św.
16.00 1. Za + Donatę Grzenia w 4 rocznicę śmierci, męża Bronisława, ++ rodziców z obu stron.
2. Za + Elżbietę Gatner - intencja ofiarowana od kolegów i koleżanek z rocznika 1987.
17.00 Celebracja Nieszporów II Niedzieli Wielkanocnej
PONIEDZIAŁEK 08.04.2024
UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO
7.00 Za + Rafała Bienias - intencja ofiarowana od Bożeny i Dariusza Bienias.
17.30 1. Za + Dorotę Wrana we wspomnienie urodzin i kolejną rocznicę śmierci, męża Edwarda, syna ks. Wojciecha, ++ rodziców i teściów.
2. Za + Grażynę Syska w 15 rocznicę śmierci.
WTOREK 09.04.2024
7.00 Za ++ Reginę i Adama Szkatuła we wspomnienie urodzin, Joachima Szkatuła, Stanisławę i Mieczysława Cieślik, ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron.
17.30 1. Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie z okazji 70 rocznicy urodzin w pewnej intencji.
2. Za + Wiktora Chromik we wspomnienie urodzin, rodziców Gertrudę i Błażeja, teściów, Małgorzatę i Wincentego Kowol, ++ z pokrewieństwa.
ŚRODA 10.04.2024
7.00 Za + Rafała Bienias - intencja ofiarowana od Bożeny i Dariusza Bienias.
17.30 1. Za ++ Gertrudę i Ludwika Parma, córkę Annę, męża i zięcia, Marię i Józefa Goik, syna Stanisława, + żonę.
2. Za + Augustyna Prudel we wspomnienie urodzin, żonę Elżbietę, 2 synów, synową, ++ księży i siostry zakonne.
CZWARTEK 11.04.2024
7.00 Za + Natalię Bogacz-Kropidło - intencja ofiarowana od Oliwiera z rodzicami.
17.30 1. O szczęśliwe rozwiązanie dla córki – intencja ofiarowana od rodziców.
2. Za + Antoniego Piechaczek w kolejną rocznicę śmierci, żonę Kunegundę, ich ++ rodziców, rodzeństwo, ++ z pokrewieństwa.
PIĄTEK 12.04.2024
7.00 Za + Gertrudę Jurczyk - intencja ofiarowana od Róży Różańcowej.
17.30 1. Za ++ parafian którzy odeszli do wieczności w miesiącu marzec 2023r: Gertruda Jurczyk, Natalia Bogacz-Kropidło, Roman Szkatuła, Elżbieta Gatner, Edward Łaski, Feliks Zawadzki.
2. Za +Marię Leśnik w kolejną rocznicę śmierci, męża Antoniego, ++ rodziców Celestynę i Henryka Grzenia.
SOBOTA 13.04.2024 SANKUARYJNY DZIEŃ CHORYCH
6.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
7.00 Za ++ Marcina Plata i Helenę Rudol w kolejną rocznicę śmierci.
9.00 Przywitanie Matki Bożej Fatimskiej i rozpoczęcie Dnia Chorych.
9.15 Za + Wojciecha Mitko.
Po Mszy Św. indywidualne błogosławieństwo chorych Najświętszym Sakramentem.
11.30 Różaniec.
12.00 W intencji małżonków Anny i Dawida Waloszków wraz z dziećmi oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
Po Mszy Św. indywidualne błogosławieństwo chorych Najświętszym Sakramentem.
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
17.30 1. Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za łaski z prośbą o zdrowie z okazji 75. urodzin w pewnej intencji oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
2. Za + Augustyna Hanak w kolejną rocznicę śmierci, żonę Klarę, Małgorzatę Czaja.
NIEDZIELA14.04.2022 III NIEDZIELA WIELKANOCNA
7.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
8.00 Za + Antoniego Fulek w 21 rocznicę śmierci, żonę Annę, Tadeusza i Stefanię Różańskich.
10.00 1. Za ++ Helenę i Damiana Lasok, Józefę i Antoniego Grabiec, synów Alojzego i Józefa, żonę Urszulę, ++ dziadków z obu stron.
2. Za ++ Ignacego i Agnieszkę Musioł, syna Ryszarda, ich ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron, ++ księży i siostry zakonne pracujące w naszej parafii.
12.00 Za + Zdzisława Zaremba w kolejną rocznicę śmierci, ++ z rodziny Zaremba, Kordzikowski, Luba i Koczwara.
16.00 1. Za + Bronisława Marcol, syna Krzysztofa, Józefa i Elfrydę Marcol, Józefa i Bronisławę Honisz, ++ z rodzin Marcol i Honisz.
2. Za + Łucję Czajka, męża Józefa, Katarzynę i Józefa Błaszczok, Annę i Franciszka Keler. 3. Za + Krystynę Gajdera intencja ofiarowana od rodziny Honisz
17.00 Celebracja Nieszporów III Niedzieli Wielkanocnej.