ZAPROSZENIE NA PIELGRZYMKĘ MĘŻCZYZN I MŁODZIEŃCÓW

DO SANKTUARIUM MATKI SPRAWIEDLIWOŚCI I MIŁOŚCI SPOŁECZNEJ W PIEKARACH ŚL.

Wybory Parafialnej Rady Duszpasterskiej

Zgodnie z dekretem abpa Wiktora Skworca, 12 czerwca odbędą się wybory do parafialnej Rady Duszpasterskiej. Kandydatami mogą być pełnoletni katolicy, którzy przyjęli sakrament bierzmowania, czynnie uczestniczą w życiu parafii oraz znani są nieposzlakowanej postawy moralnej. Kandydatów można zgłaszać do 3 czerwca włącznie.

Katecheza dla dorosłych

Wierzę, aby rozumieć i rozumiem, aby głębiej wierzyć.
/Święty Augustyn/

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Katechezę dla dorosłych. Spotkania odbywać się będą w CZWARTKI o godz. 18.15 w domu katechetycznym.

Delegat ds. Ochrony Dzieci i Młodzieży

W każdej diecezji wyznaczono delegatów ds. ochrony dzieci i młodzieży - osoby odpowiedzialne za przyjmowanie zgłoszeń o wykorzystaniu seksualnym małoletnich przez osobę duchowną i za wskazanie pomocy psychologicznej, prawnej oraz duszpasterskiej.