Ogłoszenia 19-26.09.2021

1. Dzisiaj w naszym Sanktuarium obchodzimy V Odpust Fatimski. Po Mszy Św. o godz. 13.00 błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. O godz 16.00 zapraszamy na koncert z „Muzyką ofiarowaną Maryi” wystąpi Zespół Chóralny SonArte z Radlina, pod dyrekcją Tymoteusza Kubicy. Chór będzie brał udział w X Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Chóralnym w Barcelonie i Hiszpanii. W związku z tym, będzie możliwość wsparcia artystów dobrowolnymi ofiarami składając je do wystawionego koszyczka. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ.
  2. W czwartek /23.09/ o godz 18.15 w domu katechetycznym odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  3. W sobotę /25.09/ po porannej Mszy Św. w domu katechetycznym odbędzie się spotkanie grupy Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
  4. Za tydzień /26.09./ XXVI Niedziela zwykła. Kolekta tej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
  5. W piątek /24.09./ o godz. 19.00 w kościele św. Michała Archanioła w Skrzyszowie odbędzie się koncert muzyki cerkiewnej. Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej możliwości spotkania z muzyką.
  6. W sklepiku można nabyć 7 numer „Studia Hildegardiana Sariensa” cena 10zł, a w nim wiele ciekawych artykułów dotyczących św. Hildegardy z Bingen oraz zdrowia.