Ogłoszenia 26.01-02.02.2020

1. Dziś III Niedziela Zwykła /26.01./. Kolekta na potrzeby parafii. Nieszpory o godz. 16.00.
  2. W środę /29.01./ w naszym sanktuarium Noc pokuty i wynagrodzenia za grzechy. Początek o godz. 20.00. Zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy z pielgrzymami.
  3. W piątek /31.01./ Msza Św. szkolna o godz. 17.30. Zapraszamy dzieci i rodziców.
  4. W sobotę /01.02./ obchód chorych i starszych wiekiem parafian. Zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii parafialnej. O godz. 16.30 nauka przed chrztem św. w domu katechetycznym.
  5. W niedzielę /02.02./ przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Kolekta będzie na zakony kontemplacyjne. W tym dniu na każdej Mszy Św. poświęcenie gromnic. Na Mszy Świętej o godzinie 11.00 zostaną poświęcone świece dzieciom, które przygotowują się do I Komunii Świętej.
W tym dniu pożegnamy w naszej parafii siostry ze Zgromadzenia Opatrzności Bożej, które posługiwały przez kilkadziesiąt lat w naszej parafii i sanktuarium. Msza Święta dziękczynna o godz. 16.30, której będzie przewodniczył ks. bp Adam Wodarczyk. Zapraszamy poczty sztandarowe i wszystkich parafian do wspólnej modlitwy w intencji sióstr.
  6. Informujemy, że zapisy intencji mszalnych na rok 2021 rozpoczną się od poniedziałku 03.02. w godzinach pracy kancelarii parafialnej. Prosimy w pierwszej kolejności zapisywać Msze Święte jubileuszowe.
  7. Piesza pielgrzymka na Jasną Górę szlakiem orlich gniazd odbędzie się w tym roku w dniach 1-4 sierpnia. Zapisy w kancelarii. Szczegóły na plakacie wywieszonym w gablocie.