Ogłoszenia 24.11-01.12.2019

1. Dziś /24.11./ przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Msza Święta koncelebrowana o godz. 11.00 w intencji kolejarzy, transportowców i ich rodzin oraz w intencji członków chóru parafialnego „Lira”. Nabożeństwo ku czci Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata o godz. 16.00. Kolekta będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.
Grupę rodzin naszej parafii oraz nowe rodziny i ludzi młodych zapraszamy dziś na spotkanie o godzinie 17.30. Rozpoczniemy modlitwą w Kościele.
  2. Zespół liturgiczny ma swoje spotkanie wyjątkowo w środę po Mszy Świętej wieczornej.
  3. W piątek /29.11./ w naszym sanktuarium Noc Pokuty i Wynagrodzenia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy z pielgrzymami od godziny 20.00.
  4. W sobotę /30.11./ po Mszy Św. o godz. 7.00 spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w domu katechetycznym.
  5. W niedzielę /01.12./ rozpoczniemy w Kościele Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Kolekta będzie na potrzeby parafii. W przedsionku naszego kościoła można nabyć opłatki na stół wigilijny, kartki świąteczne, kalendarze i świece Caritas.
  6. W I Niedzielę Adwentu rozpoczniemy w naszej parafii odwiedziny duszpasterskie czyli kolędę. Prosimy o zapoznanie się z planem kolędy, który jest na stronie internetowej i w gablotce w przedsionku kościoła.
  7. W poniedziałek /02.12./ rozpoczniemy Msze święte roratnie. Roraty od poniedziałku do piątku zawsze o godz. 17.30. Zapraszamy szczególnie dzieci, dla których przygotowany zostanie specjalny program roratni. W kościele pojawi się serce roratnie, do którego będziemy mogli składać słodkości dla dzieci na codzienne nagrody, za właściwe odpowiedzi na roratnie zagadki.