Ogłoszenia 03-10.11.2019

1. Dziś XXXI Niedziela Zwykła /03.11./.Kolekta na renowację katedry w Katowicach. Zapraszamy na różaniec za zmarłych zalecanych o godz. 16.00.
  2. W poniedziałek /04.11./ Msza Św. o godz. 17.30 w intencji Róż Różańcowych naszej parafii. Po Mszy Św. w kościele spotkanie dla członków Róż Różańcowych i uczczenie relikwii św. dzieci fatimskich. Także w poniedziałek o godz. 18.15 w domu katechetycznym spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  3. Różaniec za zmarłych zalecanych w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych będzie codziennie o godzinie 6.30 i 17.00. Zalecki za zmarłych można składać w zakrystii.
  4. W czwartek /07.11./ po Mszy Św. o godz. 7.00 Nabożeństwo w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych zwłaszcza z naszej parafii.
  5. W sobotę /09.11./ obchód chorych i starszych wiekiem parafian. Zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  6. 16 listopada w teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie wystawiony zostanie spektakl Gość Oczekiwany wprowadzający w czas Adwentu. Z naszej parafii organizowany jest wyjazd autokarem. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy na wyjazd w zakrystii. Koszt 50 zł.
  7. Za tydzień XXXII Niedziela Zwykła /10.11./ Kolekta będzie przeznaczona na remont elewacji naszego kościoła. Przed kościołem po każdej Mszy Św. ogólnopolska zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie.