Ogłoszenia 20-27.10.2019

1. Dziś XXIX Niedziela Zwykła / Niedziela Misyjna /. Kolekta tej niedzieli przeznaczona jest na misje.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 6.30 i 17.00. W tym tygodniu poranny różaniec prowadzi Zespół Misyjny.
  3. Spotkanie zespołu liturgicznego w czwartek po Mszy Świętej wieczornej. Rozpoczynamy w kościele.
  4. W piątek kandydaci do bierzmowania wyruszają na trzydniowe rekolekcje. Zbiórka przy zakrystii, przed nabożeństwem różańcowym o 16.45.
  5. W sobotę /26.10./ po porannej Mszy św. spotkanie Członków FZŚ oraz osoby zainteresowane.
  6. Za tydzień XXX Niedziela Zwykła. Kolekta na potrzeby parafii. Dzieci Misji wraz z p. katechetką Grażyną przeprowadzą przed kościołem kiermasz misyjny.
  7. 16 listopada w teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie wystawiony zostanie spektakl Gość Oczekiwany wprowadzający w czas Adwentu. Z naszej parafii organizowany jest wyjazd autokarem. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy na wyjazd w zakrystii. Koszt 50 zł.
  8. Pragniemy również podziękować parafianom, którzy w ubiegłym tygodniu włączyli się w akcję sprzedaży kremówek papieskich na rzecz leczenia Szymona ministranta naszej parafii. Ofiarodawcom oraz sprzedającym Bóg zapłać.