Ogłoszenia 06-13.10.2019

1. Dziś XXVII Niedziela Zwykła /06.10/. Kolekta na zakup opału do kościoła i budynków parafialnych. W tę niedzielę także Odpust na Maruszach. Msza Św. w intencji mieszkańców Marusz oraz za ++ z tej dzielnicy parafian będzie o godz. 11.00, przy kaplicy św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  2. Różaniec w tym tygodniu rano o godz. 6.30 prowadzi FZŚ, a o godz. 17.00 różaniec prowadzą kapłani. Zapraszamy zwłaszcza dzieci naszej parafii, które otrzymują obrazki różańcowe.
  3. W sobotę /12.10./ w naszym sanktuarium Dzień Chorych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy z pielgrzymami od godz. 9.00. Kazania wygłosi ks. Wojciech Bartoszek dyrektor Apostolstwa Chorych.
  4. Za tydzień /13.10./ w naszym sanktuarium ostatni w tym roku Odpust Fatimski. Suma odpustowa w intencji pielgrzymów i parafian o godz. 10.30, po niej procesja z figurą MBF. Po Mszy Św. o godz. 13.00 Autosacrum czyli błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Msza Św. o godz. 16.30 będzie w intencji siostry Avili z okazji imienin. Kolekta będzie przeznaczona na remont elewacji naszego kościoła.
Przeżywamy także Dzień Papieski. Po każdej Mszy Św. młodzież naszej parafii będzie zbierała do specjalnych puszek ofiary na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, które jest żywym pomnikiem św. Jana Pawła II.
Po każdej Mszy Świętej będzie można też zakupić kremówki papieskie. Dochód ze sprzedaży kremówek zostanie przeznaczony na organizację festynu parafialnego.
Wspólnotę rodzin zapraszamy na spotkanie w niedzielę 13 października o 17.30 do salek parafialnych. Serdecznie zapraszamy także nowe rodziny.