Ogłoszenia 15-22.09.2019

1. Dziś w naszym sanktuarium Odpust Fatimski /15.09./ Suma odpustowa o godz. 10.30. Po Mszy Św. procesja z figurą MB Fatimskiej. Po Mszy Św. o godz. 13.00 Autosacrum czyli błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Kolekta przeznaczona na nowe tabernakulum do naszego kościoła.
Dziś także dzień skupienia dla narzeczonych w kościele w Gorzycach od godz. 16.00.
  2. W środę /18.09./ obchodzimy święto św. Stanisława Kostki. W tym dniu swoje urodziny będzie przeżywał ks. proboszcz Kazimierz. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy dziękczynnej na Mszy Św. o godz. 17.30.
  3. Członków zespołu misyjnego oraz osoby zainteresowane zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie zespołu misyjnego w czwartek /19.09./ po Mszy Św. wieczornej.
  4. W piątek /20.09./ nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 6.30.
  5. Modlitwa uwielbienia odbędzie się piątek po Mszy Św. wieczornej. Rozważać będziemy fragment czytania z księgi Ezechiela i podziękujemy Bogu za wszystko co otrzymaliśmy od Niego w ciągu życia w tej świątyni. Zapraszamy szczególnie tych, którzy w tym kościele przyjmowali sakramenty Chrztu Św., I Komunii Św., bierzmowania lub małżeństwa.
  6. Za tydzień XXV Niedziela Zwykła /22.09./. Kolekta na Wydział Teologiczny UŚ.