Ogłoszenia 01-08.09.2019

1. Dziś XXII Niedziela Zwykła. Kolekta na potrzeby archidiecezji.
  2. Msza Święta z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego dla uczniów naszej Szkoły Podstawowej i Przedszkola będzie w poniedziałek o godzinie 8.00. Pierwszoklasistów prosimy o przyniesienie tornistrów wraz z przyborami szkolnymi, które zostaną pobłogosławione.
  3. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca.
  4. W czwartek o godz. 7.00 Msza Św. w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Po Mszy Św. nabożeństwo w tej samej intencji. Od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
  5. W piątek po porannej Mszy Św. Nabożeństwo do NSPJ.
Spowiedź św. dzieci od godz. 15.45
, zaś o godz. 16.30. Msza Św. szkolna.
Spowiedź św. dla młodzieży klas VIII SP i szkół średnich od godz. 18.30, zaś o godz. 19.00 Msza Św. młodzieżowa.
  6. W sobotę o godz. 6.15 Różaniec Wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.
W tym dniu także odwiedzimy chorych i starszych wiekiem parafian. Prosimy ich zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  7. Za tydzień XXIII Niedziela Zwykła /08.09./. Kolekta będzie przeznaczona na remont elewacji kościoła. W tym dniu odpust ku czci MB Uśmiechniętej w Pszowie. Piesza pielgrzymka z naszej parafii do Pszowa wyruszy o godz. 7.00.