Ogłoszenia 05-12.05.2019

1. Dziś III Niedziela Wielkanocna. O godzinie 11.00 I Komunia Św. dzieci klas III. Nabożeństwo dziękczynno majowe o godz. 15.45. Kolekta na WŚSD w Katowicach.
  2. W poniedziałek /06.05./ Msza Św. o godz. 17.30 w intencji Róż Różańcowych naszej parafii. Po Mszy Św. spotkanie w kościele i uczczenie relikwii świętych dzieci fatimskich.
  3. W środę /08.05./ Msza Św. o godz. 17.30 w intencji ks. prałata Gerarda Nowińskiego z okazji urodzin i 55 rocznicy święceń kapłańskich. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dziękczynnej.
  4. W sobotę /11.05./ w naszym sanktuarium pielgrzymka Żywego Różańca Archidiecezji Katowickiej. Msza Św. o godz. 15.30 w intencji strażaków i ich rodzin z Turzy Śl. oraz jednostek OSP Gminy Gorzyce. W sobotę w katowickiej katedrze będą miały miejsce święcenia kapłańskie.
  5. Za tydzień IV Niedziela Wielkanocna Dobrego Pasterza. Kolekta będzie przeznaczona na nowe tabernakulum do naszego kościoła.
  6. Nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 16.00.
  7. Osoby zapisane na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę szlakiem orlich gniazd proszone są o uzupełnienie danych na liście uczestników. Informujemy, że można już opłacić koszt pielgrzymki w wysokości 170 zł.
  8. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Opavy /Czechy/, gdzie duszpasterzem jest ks. Adam Małek, który często posługuje w naszym sanktuarium. W programie zwiedzanie Hradec nad Moravici, Raduń i Opava. Wyjazd 21 maja 2019 roku. Koszt 70 zł obiad, bilety wstępu przejazd autokarem, ubezpieczenie.Zapisy w zakrystii.
  9. W czerwcu 2019 roku będziemy obchodzili 15-tą rocznicę koronacji naszego obrazu MBF. Na pamiątkę tego wydarzenia pragniemy stworzyć mozaikę obrazu fatimskiego ze zdjęć rodzinnych naszej parafii. Prosimy zatem, aby każda rodzina przygotowała w wersji elektronicznej zdjęcie. Pomóżmy to uczynić dziadkom i babciom, aby nikogo nie zabrakło. Zdjęcia prosimy nadsyłać na adres mailowy księdza Rafała, który jest podany w ogłoszeniach parafialnych / kili1986@interia.pl/.