Ogłoszenia 24-31.03.2019

1. Dziś III Niedziela Wielkiego Postu. Kolekta jest na potrzeby archidiecezji. Zapraszamy na Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.45.
  2. W poniedziałek /25.03./ przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego - Dzień Świętości Życia. W tym dniu modlimy się w intencji poczętych dzieci.
  3. W czwartek /28.03/ spotkanie zespołu liturgicznego po Mszy Świętej wieczornej.
  4. W piątek /29.03./ w naszym sanktuarium Noc pokuty i wynagrodzenia za grzechy. Początek nocy pokuty o godz. 20.00, a zakończenie nabożeństwem do MB z Syrakuz o godz. 1.00.
  5. W sobotę /30.03./ po porannej Mszy Św. spotkanie grupy Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w domu katechetycznym. Wspólnotę rodzin naszej parafii oraz osoby zainteresowane zapraszamy na kolejne spotkanie w sobotę 30 marca. Tym razem będzie ono miało formę wielkopostnego skupienia. Rozpoczniemy o 18.30 w kościele konferencją i modlitwą, po której przejdziemy do domu parafialnego.
  6. Za tydzień będziemy przeżywali IV Niedzielę wielkiego Postu Laetare czyli Niedzielę Radości. Kolekta będzie przeznaczona na remont elewacji naszego kościoła.
  7. Jako duszpasterze pragniemy przypomnieć, że liturgia sakramentu małżeństwa oraz uroczystości pogrzebowe, mają swój porządek w Kościele ustanowiony przez Komisję liturgiczną i muzyki sakralnej, który jest zatwierdzony przez Ks. Arcybiskupa. W myśl przepisów nie ma tam miejsca na twórczość ludową i świecką muzykę