Ogłoszenia 17-24.02.2019

1. Dziś VI Niedziela Zwykła. Kna potrzeby parafii. Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godzinie 16.00. Dziś oraz za tydzień w niedzielę po każdej Mszy Świętej w domu katechetycznym będą zbierane ofiary za ławki. W tygodniu po Mszy Św. o godz. 7.00.
Alumni WŚSD rozpoczynają rekolekcje przed święceniami diakonatu dlatego pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. Święcenia diakonatu będą 24 lutego.
  2. W środę /20.02./ o godzinie 17.00 Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej prowadzony przez ADŚ.
  3. W czwartek /21.02./ o godzinie 17.30 Msza Święta w intencji misji i misjonarzy. Po Mszy Świętej spotkanie Zespołu Misyjnego w domu katechetycznym.
  4. W sobotę /23.02./ po porannej Mszy Świętej w domu katechetycznym spotkanie członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich oraz chętnych do wstąpienia do wspólnoty.
  5. Od poniedziałku /25.02./ w godzinach pracy kancelarii parafialnej będą przyjmowane intencje mszalne na 2020 rok. Nie ma możliwości rezerwacji intencji mszalnych przez telefon. Prosimy najpierw o rezerwację Mszy Św. jubileuszowych, a potem za zmarłych.
  6. Za tydzień VII Niedziela Zwykła, a kolekta na potrzeby parafii.
  7. Dzieciom i młodzieży naszej parafii życzymy udanego wypoczynku w czasie ferii zimowych.