Ogłoszenia 03-10.02.2019

1. Dziś IV Niedziela Zwykła. Kolekta przeznaczona na remont elewacji kościoła. W niedzielę /03.02./ po każdej Mszy Św. błogosławieństwo św. Błażeja patrona w chorobach gardła. Dziękujemy mężczyznom naszej parafii za pomoc w demontażu stajenki.
  2. W poniedziałek /04.02./ Msza Święta w intencji Róż Różańcowych naszej parafii o godzinie 17.30. Po Mszy Św. spotkanie w kościele i uczczenie relikwii świętych dzieci fatimskich.
  3. We wtorek /05.02./ przypada wspomnienie św. Agaty. Po Mszach Św. będziemy błogosławili chleb św. Agaty.
  4. W czwartek /07.02./ Msza Św. w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, a po Mszy Św. nabożeństwo w tej intencji.
  5. W piątek /08.02./ zapraszamy dzieci z rodzicami i dziadkami na ostatnią przed feriami Mszę Świętą szkolną o godz. 16.30.
  6. Za tydzień V Niedziela Zwykła. Kolekta na potrzeby archidiecezji.