Ogłoszenia 16-23.12.2018

1. Niedziela /16.12./ to III Niedziela Adwentu - Niedziela Radości. Kolekta na potrzeby parafii. Nieszpory o godz. 16.00. W kościele w Gorzycach Dzień Skupienia dla Narzeczonych naszego dekanatu. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 16.00 w kościele.
  2. Od 17 grudnia rozpoczyna się druga część Adwentu, która ma nas bezpośrednio przygotować do uroczystości Narodzenia Pańskiego. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  3. Roraty są w naszej parafii od poniedziałku do piątku zawsze o godzinie 17.30. Zapraszamy dzieci i dorosłych na Msze Św. roratnie. Dorosłych zachęcamy do zapełniania słodkościami przygotowanego serca roratniego, z którego będziemy losować nagrody dla dzieci za poprawne odpowiedzi w konkursach.
  4. Młodzież naszej parafii zapraszamy w każdy kolejny piątek na g. 19.00 do przeżycia Adwentu dla młodych pod hasłem Bliżej światła. W piątek /21.12/ będą modlitwy uwielbienia Pana Jezusa, a potem spotkanie przy stole. Bliższe informacje na plakacie.
  5. W poniedziałek /17.12./ zapraszamy na godz. 8.30 mężczyzn do budowy stajenki.
  6. W czwartek /20.12./ Msza Św. w intencji misji i misjonarzy. Po Mszy Św. spotkanie Zespołu Misyjnego w domu katechetycznym.
  7. W sobotę /22.12./ przedświąteczny obchód chorych. Prosimy chorych zgłaszać w zakrystii bądź kancelarii parafialnej. Także w sobotę /22.12./ Msza Św. w intencji Koła Gospodyń Wiejskich i ich rodzin o godz. 15.00. Po Mszy Św. spotkanie opłatkowe w domu katechetycznym.
  8. Niedziela /23.12./ to IV Niedziela Adwentu kolekta na potrzeby parafii. Nieszpory o godz. 16.00
  9. W zakrystii są do nabycia świece Caritas wigilijne dzieło pomocy dzieciom. Duże świece w cenie 12 zł za sztukę, a małe w cenie 5 zł za sztukę, opłatki na wigilijny stół oraz kalendarze.
  10. Plan kolędy 2018/2019 wywieszony jest w gablocie parafialnej i umieszczony na stronie internetowej naszej parafii. Prosimy parafian o zapoznanie się z nim.