Ogłoszenia 30.09-07.10.2018

1. Dziś XXVI Niedziela Zwykła. Kolekta na WŚSD w Katowicach. Nieszpory o godz. 16.00.
  2. W poniedziałek rozpocznie się miesiąc różańcowy październik. Nabożeństwa różańcowe w tygodniu o godz. 6.30 i 17.00. W niedzielę o godz. 7.15 i 16.00. Rano różaniec prowadzą grupy parafialne, a wieczorny różaniec prowadzi kapłan przy wystawionym Najświętszym Sakramencie. Od 1.10. do 5.10. poranny różaniec prowadzi Franciszkański Zakon Świeckich
  3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca.
  4. W czwartek po porannej Mszy Św. Nabożeństwo w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych.
  5. W piątek po porannej Mszy Św. Nabożeństwo do NSPJ.  Spowiedź św. uczniów SP od godz. 15.45, a o godz. 16.30 Msza Św. szkolna w czasie której zostaną poświęcone różańce dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św. Spowiedź św. uczniów klas VIII SP i III Gimnazjum o godz. 18.30, a o godz. 19.00 Msza Św. młodzieżowa.
  6. W sobotę o godz. 6.30 Różaniec Wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi. W sobotę także obchód chorych i starszych wiekiem parafian. Prosimy ich zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. O godz. 16.30 nauka przed Chrztem Św. w domu katechetycznym. W sobotę w katowickiej katedrze pielgrzymka Róż Różańcowych i wspólnot maryjnych od godz. 10.30.
  7. Nauki przedślubne w naszej parafii będą w każdy piątek października o godz. 18.30 w domu katechetycznym. Pierwsze spotkanie w piątek 5 października.
  8. W niedzielę /07.10./ odpust na Maruszach. Msza Św. przy kaplicy św. Teresy od Dzieciątka Jezus o godz. 11.00 w intencji żyjących i zmarłych mieszkańców Marusz. Kolekta tej niedzieli przeznaczona na zapłacenie rachunków za energię elektryczną i wodę.