Ogłoszenia 09-16.09.2018

1. Dziś XXIII Niedziela Zwykła - odpust w Pszowie. Piesza pielgrzymka z naszej parafii do Pszowa wyruszy o godz. 7.00. Kolekta na remont elewacji naszego kościoła.
  2. W poniedziałek /10.09/ o godz. 17.30 Msza Św. w intencji Róż Różańcowych naszej parafii. Po Mszy Św. spotkanie w kościele i uczczenie relikwii dzieci fatimskich.
  3. W środę /12.09./ przypada Uroczystość NMP Piekarskiej głównej Patronki naszej Archidiecezji. O godz. 6.30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
  4. W czwartek /13.09/ w naszym sanktuarium Dzień Chorych. Początek o godz. 9.00.
  5. Także w czwartek o godz. 18.15 na probostwie zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  6. W piątek /14.09./ przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W czasie każdej Mszy Świętej poświęcenie krzyży. Prosimy o przyniesienie krzyży ze swoich domów i przyozdobienie przydrożnych krzyży na terenie naszej parafii. Dzieci i ich rodziców oraz dziadków zapraszamy na Mszę Świętą szkolną o godz. 16.30.
  7. W niedzielę /16.09./ w naszym sanktuarium Odpust Fatimski. O godz. 10.30 Suma odpustowa w intencji Pielgrzymów i Parafian. Po Mszy Św. procesja z figurą MB Fatimskiej. Po Mszy Św. o godz. 13.00 Autosacrum błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Kazania wygłosi ks. Michał Borda dyrektor Wydziału Katechetycznego w Sosnowcu. Kolekta będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
W tym dniu także w kościele w Gorzycach odbędzie się Dzień Skupienia dla narzeczonych naszego dekanatu. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 16.00.
  8. Grupy parafialne zapraszamy na swoje powakacyjne spotkania zgodnie z parafialną tradycją.