Ogłoszenia 15-22.07.2018

1. Przeżywamy w kościele XV Niedzielę Zwykłą, a w naszym Sanktuarium obchodzimy Odpust Fatimski z okazji III objawienia MB w Fatimie. Suma odpustowa w intencji Parafian i Pielgrzymów o godz. 10.30. Po Mszy Św. procesja z figurą MB Fatimskiej. Po Mszy Św. o godz. 13.00 błogosławieństwo kierowców i pojazdów, które będą na parkingach wokół sanktuarium. Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii.
  2. W piątek /20.07/ o godz. 6.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  3. Parafia nasza organizuje pielgrzymkę szlakiem sanktuariów południowej Polski w terminie od 05 do 06 września 2018 roku. W programie pielgrzymki: Żywiec Rychwałd opactwo cysterskie w Szczyrzycu Myślenice Kalwaria Zebrzydowska. Koszt pielgrzymki: 230 zł. Zapisy w zakrystii. Prosimy wpłacać zaliczkę 50 zł.
  4. Życzymy błogosławionego czasu wakacji i urlopów.