Ogłoszenia 01-08.07.2018

1. Przeżywamy XIII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku. Kolekta przeznaczona jest na WŚSD.
  2. Prosimy rodziców wysyłających dzieci na kolonie i obozy, by kierowali do organizatorów na piśmie żądanie, aby ich dzieci mogły spełniać praktyki religijne, zwłaszcza udział we Mszy św. niedzielnej.
  3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca:
* w czwartek po porannej Mszy Św. Nabożeństwo w intencji nowych powołań; 17.00 Adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy i okazja do spowiedzi św.,
* w piątek po porannej Mszy Św. Nabożeństwo do NSPJ,
* w sobotę o godz. 6.15 Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi, o 17.00 Adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy i okazja do spowiedzi św.
  4. W sobotę 7 lipca odwiedzimy chorych naszych Parafian. Prosimy ich zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  5. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na remont elewacji kościoła.
  6. Parafia nasza organizuje pielgrzymkę szlakiem sanktuariów południowej Polski w terminie od 05 do 06 września 2018 roku. W programie pielgrzymki: Żywiec Rychwałd opactwo cysterskie w Szczyrzycu Myślenice Kalwaria Zebrzydowska. Koszt pielgrzymki: 230 zł. Zapisy w zakrystii. Prosimy wpłacać zaliczkę 50 zł.
  7. Życzymy błogosławionego czasu wakacji i urlopów.