Ogłoszenia 17-24.06.2018

1. Dziś w naszym sanktuarium II Odpust Fatimski. Suma odpustowa z procesją o godz. 10.30 w int. Pielgrzymów i Parafian. Po Mszy Św. o godz. 13.00 błogosławieństwokierowców i ich pojazdów. Kolekta przeznaczona będzie na remont wieży naszego kościoła. W odpust fatimski będą sprzedawane przez panie z Zespołu Charytatywnego i rodziców Dzieci Maryi kremówki. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na pomoc naszemu ciężko choremu Parafianinowi i jego rodzinie.
  2. W dzisiejszą niedzielę tj. 17.06 br. w kościele w Gorzycach odbędzie się Dzień Skupienia dla Narzeczonych z naszego dekanatu. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 16.00. O godz. 17.00 konferencja dekanalnego duszpasterza rodzin, potem wystawienie Najśw. Sakramentu, rachunek sumienia i Spowiedź św.
  3. We wtorek /19.06./ w ramach Mszy św. o godz.17.30 spotkanie członków Grupy Modlitwy św. o. Pio. Po Mszy św. uczczenie relikwii.
  4. W czwartek /21.06./ o godz. 17.30 Msza św. w int. misji i misjonarzy. Homilie podczas Mszy św. wygłosi ks. Zenon Bonecki misjonarz z Zambii. Po Mszy św. spotkanie z misjonarzem dla wszystkich zainteresowanych, w domu katechetycznym.
  5. Dobiega końca rok szkolny i katechetyczny. Msza św. dla uczniów kończących Gimnazjum i ich rodziców będzie odprawiona w czwartek /21.06./ o godz. 15.00. Natomiast Msza św. dla uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum klas II będzie w piątek /22.06./ o godz. 8.00.
Prosimy rodziców wysyłających dzieci na kolonie i obozy, by kierowali do organizatorów na piśmieżądanie, aby ich dzieci mogły spełniać praktyki religijne, zwłaszcza udział we Mszy św. niedzielnej.
  6. W następną niedzielę /24.06./ o godz. 8.00 wyrusza Piesza Pielgrzymka do Częstochowy.
Na Mszy Św. o godz. 11.00 pożegnamy ks. Sebastiana, który kończy posługę w naszej parafii.Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii.
  7. Życzymy dobrego wakacyjnego odpoczynku.