Ogłoszenia 10-17.06.2018

1. Dziś mamy X Niedziela Zwykła. Kolekta przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ.
Serdecznie zapraszamy na międzyparafialny, rodzinny festyn fatimski, który odbędzie się dziś na Orliku w Krostoszowicach. Naszymi gośćmi będą m. in. Frele, Mateo, Remigiusz Rączka. Zapraszamydo wspólnej modlitwy i zabawy w rodzinnym gronie. Szczegóły dotyczące festynu na plakatach i ulotkach.
  2. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, poświęcony Miłosierdziu Bożemu. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 6.30.
  3. W środę w naszym sanktuarium Archidiecezjalny Dzień Chorych. Początek o godz. 9.00. O godz. 9.15 Msza św. w intencji chorych z naszej Archidiecezji, której będzie przewodniczył Ks Bp. Adam Wodarczyk.
  4. Obchody liturgiczne tygodnia:
- poniedziałek /11.06./ Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, o godz. 17.30 Msza św. w intencji Róż Różańcowych, po Mszy św. spotkanie w kościele z uczczeniem relikwii świętych dzieci fatimskich,
- wtorek /12.06./ Wspomnienie bł. Józefa Czempiela i Emila Szramka, prezbitera i Towarzyszy, męczenników,
- środa /13.06./ Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła. O godz. 18.00 Msza św. na Parcelach ku czci św. Antoniego w int. Mieszkańców i za ++ Parafian z Parcel,
- czwartek /14.06./ Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
  5. Za tydzień XI Niedziela Zwykła. W naszym sanktuarium II Odpust Fatimski. Suma odpustowa z procesją o godz. 10.30 w int. Pielgrzymów i Parafian. Po Mszy Św. o godz. 13.00 błogosławieństwokierowców i ich pojazdów. Kolekta przeznaczona będzie na remont wieży naszego kościoła.
  6. Życzymy radosnego i owocnego świętowania.