Ogłoszenia 03-10.06.2018

1. Dziś mamy IX Niedziela Zwykła. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
  2. W Oktawie Bożego Ciała zapraszamy na Nabożeństwa Eucharystyczne z procesją wokół kościoła, zwłaszcza dzieci do sypania kwiatków dziś na godz. 16.00, a w tygodniu na godz. 17.00.
  3. /07.06./ I czwartek miesiąca. Po Mszy św. porannej nabożeństwo w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. O godz. 17.00 Nabożeństwo na zakończenie oktawy Bożego Ciała.
  4. W piątek /08.06./ obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 17.00 będzie Nabożeństwo ku czci NSPJ.
  5. Obchody liturgiczne tygodnia:
- wtorek /5.06./ Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika,
- sobota /9.06./ Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. O godz. 6.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec. W tym dniu w naszej parafii będzie Obchód Chorych; chorych prosimy zgłaszaćw zakrystii lub w kancelarii.
  8. Serdecznie zapraszamy na międzyparafialny, rodzinny festyn fatimski, który odbędzie się w niedzielę 10 czerwca na Orliku w Krostoszowicach. Naszymi gośćmi będą m. in. Frele, Mateo, Remigiusz Rączka. Zapraszamydo wspólnej modlitwy i zabawy w rodzinnym gronie. Podobnie jak w zeszłym roku można wesprzeć tę inicjatywę nabywając konkursową rybkę w cenie 5 zł., której dochód wesprze organizację festynu, podczas którego można wymienić ją na wylosowaną przez siebie nagrodę. Rybki dostępne będą dzisiaj po każdej Mszy św. Szczegóły dotyczące festynu na plakatach i ulotkach.
  9. Za tydzień X Niedziela Zwykła. Kolekta przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny UŚ.
  10. Życzymy radosnego tygodnia razem z Jezusem Eucharystycznym i naszą Panią Fatimską.