Ogłoszenia 13-20.05.2018

1. Dziś jest Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w naszym sanktuarium I Odpust Fatimski. Suma odpustowa z procesją o godz. 10.30 w int. Pielgrzymów i Parafian. Po Mszy Św. o godz. 13.00 błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, a o godz. 14.00 zapraszamy na koncert Pieśni Maryjnych z udziałem: chóru ,,Lira”, zespołu śpiewaczego ,,Olzanki”, zespołu śpiewaczego ,,Turzanki” i zespołu wokalnego ,,Dolce Canto”. Kolekta w odpust fatimski przeznaczona na remont wieży naszego kościoła.
  2. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, poświęcony Miłosierdziu Bożemu.  Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 6.30. a o godz. 18.00 Adoracja z modlitwą o Dary Ducha Świętego jakoprzygotowanie do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego.
  3. W sobotę /19.05./ rocznicę urodzin obchodzi ks. Abp Wiktor Skworc. Pamiętajmy o Nim w modlitwie. Również w tę sobotę od godz. 10.00 do 14.00 w naszym sanktuarium Międzyregionalna Pielgrzymka Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
  4. We wtorek /15.05./ w ramach Mszy św. godz. 17.30 spotkanie grupy modlitewnej św. o. Pio i uczczenie relikwii tego świętego.
  5. Obchody liturgiczne tygodnia:
- poniedziałek /14.05./ Św. Macieja, Apostola. O godz. 17.30 Msza św. w intencji Róż Różańcowych, po Mszy św. spotkanie w kościele z uczczeniem relikwii świętych dzieci fatimskich.
- środa /15.05./ Święto Św. Andrzeja Boboli, prezb. i męcz., patrona Polski.
  6. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.00. W niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 16.00.
  7. W następną Niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kolekta przeznaczona będzie na uregulowanie parafialnych rachunków za energię elektryczną.
  8. Życzymy radosnego świętowania i czuwania wraz z Maryją na przyjście Ducha Świętego Pocieszyciela