Ogłoszenia 15-22.04.2018

1. Dziś w III Niedzielę Wielkanocną rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy wiernych do lektury Pisma Świętego. Nieszpory niedzielne o godz. 16.00. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na remont wieży naszego kościoła.
  2. We wtorek /17.04./ w ramach Mszy Św. o godz. 17.30 spotkanie dla członków Grupy Modlitwy św. o. Pio. Po Mszy Świętej uczczenie relikwii.
  3. W czwartek /19.04./ o godz. 17.30 Msza św. w intencji misji i misjonarzy oraz o nowe powołania misyjne, po Mszy św.spotkanie Zespołu Misyjnego w salce.
  4. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca poświęcony Miłosierdziu Bożemu. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 6.30, a o godz. 18.00 Adoracja uwielbienia Miłosierdzia Bożego.
  5. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dn. 24 - 27.06.2018 r. Zapisy do końca maja w kancelarii parafialnej w godz. urzędowania. Przy zapisach podać dane osobowe i wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł. Koszt Pielgrzymki wynosi 140 zł.
  6. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterz jest to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Kolekta zostanie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
  7. Życzymy radosnego świętowania w łączności ze Zmartwychwstałym Panem.