Ogłoszenia 08-15.04.2018

1. Dziś w II Niedzielę Wielkanocną oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu i rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. O godz. 14.00 będzie dodatkowa Msza św. po której będzie błogosławieństwo dzieci zaś o godz. 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia. Nieszpory niedzielne o godz. 16.00. Kolekta dzisiejsza będzie przeznaczona na Caritas archidiecezji, a przed kościołem będzie zbiórka ofiar na wsparcie akcji ,,Śląskie Dzieciom z Aleppo”.
  2. W poniedziałek /09.04./ Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to dzień świętości życia, w którym modlimy się za dzieci poczęte, a nienarodzone. O godz. 17.30 Msza św. w intencji Róż Różańcowych, po Mszy św. spotkanie w kościele z uczczeniem relikwii świętych dzieci Fatimskich.
  3. W środę /11.04./ o godz. 17.00 Różaniec do Siedmiu Boleści MB, prowadzony przez ADŚ
  4. W piątek /13.04./ w naszym sanktuarium Dzień Chorych. Początek o godz. 9.00. Zachęcamy do wspólnej modlitwy z pielgrzymami.
  5. Następna niedziela będzie III Niedzielą Wielkanocną. Będziemy ją obchodzić jako Niedzielę Biblijną. Kolekta zostanie przeznaczona na remont wieży naszego kościoła.
  6. Życzymy radosnego świętowania w promieniach Miłosierdzia Bożego.