Ogłoszenia 14-21.01.2018

1. Dziś Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy z powodu wojen czy innych nieszczęść są zmuszeni do opuszczenia swojej ojczyzny. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii.
  2. W tym tygodniu rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał od 18.01. do 25.01.2018 r. Zachęcamy do modlitwy w tej intencji.
  3. Zakończyliśmy tegoroczną kolędę. Dziękujemy wszystkim rodzinom za serdeczne przyjęcie kapłanów, złożone ofiary oraz za ofiarowany transport księży na trasy kolędowe.
  4. W poniedziałek /15.01./ o godz. 17.30 Msza św. w intencji Róż Różańcowych, po niej spotkanie w kościele z uczczeniem relikwii świętych dzieci fatimskich.
  5. We wtorek /16.01./ po Mszy św. o godz. 17.30 spotkanie grupy modlitewnej św. o. Pio. Najpierw w kościele kolędowanie przy stajence, a potem w domu katechetycznym.
  6. W czwartek / 18.01./ o godz. 17.30 Msza św.w intencji misji i misjonarzy i o nowe powołania misyjne. Po niej spotkanie Zespołu Misyjnego.
  7. Obchody liturgiczne tygodnia:
- środa /17.01./ Wspomnienie św. Antoniego, opata, o godz. 17.00 Różaniec do Siedmiu Boleści MB, prowadzony przez Apostolstwo Dobrej Śmierci,
- piątek /19.01./ Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa i III piątek miesiąca poświęcony Miłosierdziu Bożemu, nabożeństwo o godz. 6.30. Msza św. szkolna o godz. 16.30.
  8. Informujemy, że tegoroczna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 24-27.06.2018 r.
  9. Następna niedziela jest III Niedzielą Zwykłą o godz. 16.00 w ramach Nieszporów zapraszamy na wspólne kolędowanie przygotowane przez scholę młodzieżową. W tym dniu obchodzimy też Dzień Babci, a 22.01. Dzień Dziadka, pamiętajmy o naszych kochanych babciach i dziadkach w naszych modlitwach i odwiedzinach. Kolekta zostanie przeznaczona na potrzeby parafii.
  Wszystkim życzymy radosnego świętowania niedzieli i błogosławionego tygodnia.