Ogłoszenia 26.11-03.12.2017

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Kolekta będzie przeznaczona na zapłacenie parafialnych rachunków za energię elektryczną.
  2. Obchody liturgiczne tygodnia:
- czwartek /30.11./ Święto Św. Andrzeja, Apostoła.
  3. W środę /29.11./ w naszym sanktuarium Noc Pokuty. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od godz. 20.00.
  4. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  5. W I czwartek po Mszy św. porannej, Nabożeństwo w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. O godz. 17.00 Adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy i okazja do spowiedzi.
  6. W I piątek po Mszy św. o godz. 7.00 Nabożeństwo ku czci NSPJ. Msza św. szkolna o godz.16.30.
Sakrament Pokuty: kl. II Gimnazjum i Szkoła Podstawowa o godz. 15.45.
Msza św. młodzieżowa o godz.19.00. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.
  7. Obchód Chorych będzie dopiero tuż przed świętami Bożego Narodzenia 23.12.2017 r.
  8. Zapraszamy 2 grudnia, w sobotę o godz. 18.30, na adwentowy musical pt.: ,, Dźwięki Ciszy ”, który został przygotowany przez dzieci, młodzież i rodziny naszej parafii. Po spektaklu będzie okazja wsparcia, chorej na wrodzone zwichnięcie stawu biodrowego, Dominiki Greń, szczegóły na plakatach.
  9. Przyszła niedziela to I Niedziela Adwentu - Niedziela Trzeźwości i początek nowego roku liturgicznego. Kolekta na potrzeby parafii.
W przedsionku naszego kościoła dzieci z naszej Szkoły Podstawowej wraz z rodzicami przeprowadzą kiermasz adwentowy. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na organizowany przez szkołę Orszaku Trzech Króli.
  10. W zakrystii są do nabycia nasze sanktuaryjne kalendarze w cenie 5 zł. oraz świece ,,Caritasu”: małe świece w cenie 5 zł., duże 12 zł. Dochód ze sprzedaży na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Są też do nabycia opłatki na stół wigilijny i kartki świąteczne.
  11. W następną niedzielę /3.12./ rozpoczniemy duszpasterskie odwiedziny rodzin w naszej parafii. Prosimy o zapoznanie się z planem kolęd, który wywieszony jest w gablotach i na stronie internetowej w zakładce Aktualności.
  12. Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w Roratach, od 4 grudnia o godz. 17.30 od poniedziałku do piątku.
  13. W związku z kradzieżami na naszym cmentarzu, prosimy Parafian o szczególną uwagę i reagowanie na podejrzane zachowanie osób tam przebywających.