Ogłoszenia 08-15.10.2017

1. Dziś dziękując Bogu za wielki pontyfikat św. JP II, przeżywamy XVII Dzień Papieski pod hasłem: ,, Idźmy naprzód z nadzieją” z tej okazji po każdej Mszy św. będzie zbiórka przed kościołem na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Kolekta przeznaczona będzie na naszą parafię i sanktuarium.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 6.30 i 17.00. W tym tygodniu poranny różaniec prowadzi Grupa o. Pio.
  3. We wtorek /10.10./ Msza św. w intencji Róż Różańcowych, po niej spotkanie w kościele.
  4. W piątek /13.10./ Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera w naszej parafii Dzień Chorych. Początek o godz. 9.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. W sobotę /14.10./ od godz. 9.30 - 14.30 Pielgrzymka Archidiecezjalna Legionu Maryi.
  6. Za tydzień /15.10/ w naszym Sanktuarium ostatni w tym roku Odpust Fatimski. Suma odpustowa z procesją o godz. 10.30., której będzie przewodniczył Ks. Abp senior Damian Zimoń. Kazania odpustowe będzie głosił ks. Andrzej Pyrsz proboszcz z Pszowa.
Po Mszy Św. o godz. 13.00 błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, a o godz. 14.00 zapraszamy na Koncert chóru ,,Regina Apostolorum” z Rybnika.
  7. Nauki przedślubne w naszej parafii odbywają się w każdy piątek października o godz. 18.30 w domu katechetycznym.
  8. W zakrystii są do nabycia nasz sanktuaryjne kalendarze w cenie 5 zł.
  9. Bóg zapłać za ofiary złożone w dzisiejszej kolekcie. Wszystkim życzymy radosnej i owocnej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia.