Ogłoszenia 20-27.08.2017

1. Dziś przypada XX Niedziela Zwykła w tę niedzielę odbywa się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej; łączymy się w modlitwie z pielgrzymującymi do piekarskiego sanktuarium. Kolekta tej niedzieli przeznaczona jest na organizację Archidiecezjalnej Pielgrzymki Kapłanów i Biskupów do naszego sanktuarium.
  2. Obchody Liturgiczne tygodnia:
- poniedziałek wspomnienie św. Piusa X,
- wtorek wspomnienie NMP, Królowej,
- czwartek święto św. Bartłomieja, Aposotła,
- sobota uroczystość NMP Częsstochowskiej po Mszy św. porannej spotkanie członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, kandydatów i wszystkich zainteresowanych.
  3. Następna niedziela jest XXI Niedzielą Zwykłą, w naszym sanktuarium ,,Dożynki Parafialne” Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory o godz. 9.30 procesja wyruszy z przed domu katechetycznego, zapraszamy poczty sztandarowe, Koło Gospodyń Wiejskich i wszystkich Parafian. Kolekta przeznaczona będzie na potrzeby Parafii.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone w dzisiejszej kolekcie. Wszystkim życzymy radosnego świętowania i błogosławionego tygodnia