Ogłoszenia 13-20.08.2017

1. Dziś w naszym Sanktuarium Odpust z okazji IV Objawienia MBF. O godz. 10.30 Suma odpustowa w intencji Pielgrzymów i Parafian, której przewodniczył będzie Ks. Bp. Adam Wodarczyk, po niej procesja z figurą MBF. Po Mszy św. o godz. 13.00 poświęcenie kierowców i pojazdów. Kolekta zostanie przeznaczona na bieżące potrzeby parafii i sanktuarium.
  2. Obchody liturgiczne tygodnia:
- w poniedziałek:
wspom. św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezb. i męcz. o godz. 19.00 nabożeństwo Zaśnięcia Matki Bożej i Msza Św. za ++ Parafian oraz procesja ze świecami do kaplicy przy ulicy Powstańców,
- we wtorek:
Uroczystość Wniebowzięcia NMP; porządek Mszy św. jak w niedzielę; podczas Mszy św. będziemy święcić zioła i kwiaty,
- w środę:
o godz. 17.00 Różaniec z Apostolstwem Dobrej Śmierci,
- w czwartek:
Uroczystość św. Jacka, kapłana, głównego patrona archidiecezji i metropolii katowickiej,
- w piątek:
przypada III piątek m-ca, poświęcony Miłosierdziu Bożemu - nabożeństwoo godz. 6.30,
- w sobotę:
II Dzień Chorych, początek o godz. 9.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy z pielgrzymami.
  3. Zatydzień przypada XX Niedziela Zwykła w tym dniu pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej zachęcamy. Kolekta tej niedzieli przeznaczona będzie na organizację Archidiecezjalnej Pielgrzymki Kapłanów i Biskupów do naszego Sanktuarium.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone w dzisiejszejkolekcie. Wszystkim życzymy radosnego świętowania i błogosławionego tygodnia.