Ogłoszenia 06-13.08.2017

1. Dziś obchodzimy Święto Przemienienia Pańskiego. Nieszpory niedzielne o godz. 16.00. Kolekta jest przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ.
  2. Obchody liturgiczne tygodnia:
- we wtorek wspom. św. Dominika, prezbitera,
- w środę święto św. Teresy Benedykty od Krzyża / Edyty Stein/ dziewicy i męczennicy, patronki Europy,
- w czwartek święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika,
- w piątek wspom. św. Klary,
- o godz. 17.30 Msza św. za ++ parafian z miesiąca lipca.
  3. W sobotę w naszym sanktuarium Dzień Chorych. Początek o godz.9.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy z pielgrzymami.
  4. Za tydzień przypada XIX Niedziela Zwykła. W naszym Sanktuarium Odpust z okazji IV Objawienia MBF. O godz. 10.30 Suma odpustowa w intencji Pielgrzymów i Parafian, której przewodniczył będzie Ks. Bp. Adam Wodarczyk, po niej procesja z figurą MBF. Po Mszy św. o godz. 13.00 poświęcenie kierowców i pojazdów. Kolekta zostanie przeznaczona na bieżące potrzeby parafii i sanktuarium.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone w dzisiejszej kolekcie. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.