Ogłoszenia 25.06-02.07.2017

1. Dziś obchodzimy XII Niedzielę Zwykłą. Nieszpory o godz. 16.00. Kolekta przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
Dziś wyrusza z naszej parafii piesza pielgrzymka na Jasną Górę, zaś w środę 28.06 o godz. 6.45 sprzed naszego kościoła do Częstochowy wyjedzie autokar z kolejną grupą pielgrzymów.
  2. W czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Kolekta tego dnia to tzw. świętopietrze na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Msze św. w tym dniu o godz.: 7.00, 8.15, 17.30. W czwartek przypada również Noc Pokuty i Wynagrodzenia; początek o godz. 20.00. Zapraszamy do udziału.
  3. W sobotę odwiedzimy chorych; chętnych prosimy zgłosić w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.
  4. Za tydzień XIII Niedziela Zwykła. Kolekta zostanie przeznaczona na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.
  5. Od 19 do 21 września 2017 roku nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Trzebnicy, Gniezna i Poznania. Koszt 360 zł od osoby. Zapisy w zakrystii. Prosimy wpłacać zaliczkę 100 zł.
  6. Osoby udające się w sierpniu na pielgrzymkę do sanktuariów Bawarii i Szwajcarii proszone są o uiszczenie w zakrystii reszty kwoty należnej za wyjazd.
  7. Wszystkim Parafianom, Pielgrzymom i Gościom życzymy radosnego przeżycia niedzieli i błogosławionego tygodnia. Wyjeżdżającym na wakacje radosnego wypoczynku i szczęśliwych powrotów.