Intencje 19-26.05.2024

NIEDZIELA 19.05.2022  I ODPUST FATIMKI
UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
6.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec cz. I.
7.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MatkiBożej Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla rodziny Aleksandry i Krzysztofa wraz z dziećmi.
8.30 Różaniec cz. II.
9.00 1. Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za dar życia, kapłaństwa oraz otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., zdrowie na każdy dzień służby Bogu dla ks. Wiesława Hudka w 30. rocznicę święceń kapłańskich.
2. Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za dar życia, kapłaństwa oraz otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., zdrowie na każdy dzień służby Bogu dla ks. Rafała Kilianka w rocznicę święceń kapłańskich.
10.30 1. Suma Odpustowa w intencji Pielgrzymów i Parafian.
2. Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Patronów z podziękowaniem za dar Komunii św. z prośbą o błogosławieństwo Boże na każdy dzień dla dzieci i ich rodziców z okazji I rocznicy przyjęcia Pana Jezusa w Komunii Św.
Po Mszy św. nabożeństwo maryjne i błogosławieństwo dewocjonaliów.
13.00 Za + Ludwika Kulińskiego w kolejną rocznicę śmierci, żonę Annę, ++ rodziców i rodzeństwo.
Po Mszy św. błogosławieństwo maturzystów, narzeczonych i przygotowujących się do małżeństwa.
14.00 Różaniec cz. III.
16.00 Nieszpory Maryjne.
16.30 Za + Paulinę Stachowiak.
PONIEDZIAŁEK 20.05.2024
Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła
7.00 1. Za + Bernarda Kustoś we wspomnienie urodzin.
2. Za + Edmunda Grabowskiego, Henryka i Marię Jurczyk, syna Leona, Franciszkę Bombik, ich ++ rodziców, + ks. Kasperczyka.
17.00 Nabożeństwo majowe.
17.30 Za + Maksymiliana Wuwer, syna ks. Tomasza, rodziców, braci, bratową, teściów, Marię i Pawła Matuszczyk, syna Henryka, ++ z pokrewieństwa, księży i siostry zakonne, dusze w czyśćcu cierpiące.
WTOREK 21.05.2024
Wspomnienie św. Jana Nepomucena, prezbitera i męczennika
7.00 1. Za + Leona Jurczyk w kolejną rocznicę śmierci, żonę Gertrudę, rodziców Marię i Henryka, teściów Wiktorię i Konrada Dzierżęga, syna Wojciecha, Bernarda Kustoś, Edmunda Grabowskiego.
2. Za ++ Stefanię i Jana Skiba w kolejną rocznicę śmierci, syna Jerzego, wnuka Grzegorza, Leona i Gertrudę Jurczyk, rodziców i teściów.
17.00 Nabożeństwo majowe.
17.30 Za ++ Marię i Maksymiliana Nowak, Zygfryda Kłapsia, ++ z rodzin Nowak i Trybuś.
ŚRODA 22.05.2024
7.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla męża Andrzeja - intencja ofiarowana od żony Ireny.
17.00 Nabożeństwo majowe.
17.30 1. Za + Mateusza Palarczyk - intencja ofiarowana od wychowawczyni oraz kolegów i koleżanek z rocznika 1986.
2. Za ++ rodziców i teściów.
CZWARTEK 23.05.2024
Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana
7.00 Za + Wojciecha Mitko - intencja ofiarowana od babci i ojca chrzestnego z rodziną.
17.00 Nabożeństwo majowe.
17.30 1. W intencji Róż różańcowych, ich rodzin i ++ członków Żywego Różańca.
2. Za + męża Bolesława Adamik w kolejną rocznicę śmierci, rodziców Marię i Ludwika Adamik, Marię i Pawła Kopiec.
PIĄTEK 24.05.2024
Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
7.00 Za + Jolantę Horubała w 10 rocznicę śmierci.
17.00 Nabożeństwo majowe.
17.30 1. Za + Aleksandrę Fulek z okazji Dnia Matki.
2. Za ++ Kornelię Mrozek we wspomnienie urodzin, męża Albina, rodziców i teściów.
SOBOTA 25.05.2024
6.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
7.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MatkiBożej Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na każdy dzień w intencji rodziców Anieli i Józefa.
13.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MatkiBożej Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Alojzego Nowak z okazji 95 rocznicy urodzin.
17.00 Nabożeństwo majowe.
17.30 1. Za + Mariana Wojtowicz w kolejną rocznicę śmierci, jego ++ rodziców, braci, bratową i teściów.
2. Za + Matyldę Szewczyk w kolejną rocznicę śmierci, męża Józefa, rodziców, syna Edwarda, zięciów, ks. Kasperczyka, ks. Piprka, siostry zakonne.
NIEDZIELA 26.05.2024 UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
7.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
8.00 Za + Marię Kowol w I rocznicę śmierci, męża Bolesława.
10.00 1. Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Floriana z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie, na każdy dzień służby dla strażaków z Jednostki OSP Turza Śląska oraz dla ich rodzin.
2. Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Koła Gospodyń Wiejskich z okazji Dnia Matki.
3. Za + Józefa Kominek w 3 rocznicę śmierci.
12.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za dar życia, kapłaństwa oraz otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., zdrowie na każdy dzień służby Bogu dla ks. Wiesława Hudka z okazji 30 rocznicy święceń kapłańskich.
16.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata wspólnego życia z okazji 25 rocznicy ślubu dla Doroty i Artura.
17.00 Nieszpory Uroczystości Trójcy Przenajświętszejpołączone z nabożeństwem majowym.