Intencje 08-15.05.2022

NIEDZIELA 08.05. 2022 IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA
7.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
8.00 1. Do BO, za wst. MBF z podziękowaniem za dar kapłaństwa i otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., zdrowie i opiekę Maryi na każdy dzień dla ks. Prałata Gerarda Nowińskiego z okazji 82 rocznicy urodzin intencja ofiarowana od FZŚ.
2. Za + Bolesława Kwiatoń w k. r. śm., żonę Adelajdę, wnuka Mirosława.
9.30 1. Za + Mieczysława Gęba we wsp. ur.
2. Za + Leona Hluchnik we wsp. ur.
11.00 1. Do BO za wst. MBF z podzię. za dar życia z prośbą o opiekę Anioła Stróża dla Borysa Mucha z okazji przyjęcia Chrztu Św.
2. Do BO, przez wst. MBF i św. Patronów z podz. za dar Komunii św. z prośbą o dalsze błog. Boże, na każdy dzień dla dzieci i ich rodziców z okazji I rocznicy przyjęcia Pana Jezusa w Komunii Św.
16.00 Nabożeństwo majowe.
16.30 W intencji p. Damiana Janulka w podziękowaniuza posługę organistowską w naszej parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia.
PONIEDZIAŁEK 09.05.2022
Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski
7.00 W intencji Ireneusza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.
17.00 Nabożeństwo majowe.
17.30 1. Za + Alojzego Adamczyk we wsp. ur., żonę Łucję, 2 synów, rodziców, teściów, rodzeństwo.
2. Za ++ Pelagię i Erwina Bugdoł, rodziców z obu stron, Szczepana Pogoda, syna Janusza, ++ z pokrewieństwa.
WTOREK 10.05.2022
7.00 Do Boga w Trójcy Przenajświętszej Jedynego w intencji pewnych rodzin o wiarę, nadzieję i miłość dla zagubionych oraz o życie wieczne dla zmarłych.
17.00 Nabożeństwo majowe.
17.30 1. Za + Alojzego Moczała we wsp. ur., żonę Marię i Andrzeja Szymiczek.
2. Za + Jerzego Warzeszka w 1 r. śm., żonę Różę, ++ rodziców z obu stron.
3. Za ++ Felicję i Edwarda Hudek w k. r. śm., syna Wiesława
ŚRODA 11.05.2022
7.00 Za Parafian.
17.00 Nabożeństwo majowe.
17.30 Do BO, przez wst. MBF z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie dla Lucyny Zygmunt z okazji 70 rocznicy urodzin.
CZWARTEK 12.05.2022
7.00 Za ++ Helenę i Wojciecha Włoch, rodziców i rodzeństwo, Agatę i Edwarda Rek.
17.00 Nabożeństwo majowe.
17.30 1. Do BO, przez wst. Maryi Matki Kapłanów z podziękowaniem za dar kapłaństwa i otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., zdrowie i opiekę Maryi na każdy dzień dla ks. Bogdana Rek w rocznicę święceń kapłańskich.
2. Do BO, przez wst. Maryi Matki Kapłanów z podziękowaniem za dar kapłaństwa i otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., zdrowie i opiekę Maryi na każdy dzień dla ks. Arkadiusza Wuwer w rocznicę święceń kapłańskich.
3. Za + Czesława Szebera w k. r. śm.
PIĄTEK 13.05.2022 SANKTUARYJNY DZIEŃ CHORYCH
7.00 Za + Henryka Urbiński w 5 r. śm., jego ++ rodziców i teściów, ks. Kasperczyka, s. zakonne.
9.00 Przywitanie Matki Bożej Fatimskiej i rozpoczęcie Dnia Chorych.
9.15 Za + Łucję Sternadel, męża Teodora, Teresę Radecki, Anastazję i Feliksa Radecki, 4 synów, synową.
Po Mszy Św. indywidualne błogosławieństwo chorych Najświętszym Sakramentem.
11.30 Różaniec.
12.00 Za + Irenę Żak w 10 r. śm intencja ofiarowana od dzieci. Po Mszy Św. indywidualne błogosławieństwo chorych Najświętszym Sakramentem.
17.00 Nabożeństwo majowe.
17.30 1. Za + parafian którzy odeszli do wieczności w miesiącu kwiecień 2022: Jan Wawok.
2. Za + Krystynę Patas w k. r. śm.
SOBOTA 14.05.2022
Święto św. Macieja, apostoła
6.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
7.00 Do BO, przez wst. Maryi Matki Kapłanów z podziękowaniem za dar kapłaństwa i otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., zdrowie i opiekę Maryi na każdy dzień dla ks. proboszcza Wiesława Hudka w 28. rocznicę święceń kapłańskich.
17.00 Nabożeństwo majowe.
17.30 1. W intencji młodzieży przystępującej do sakramentu Bierzmowania.
2. Za + ks. Wojciecha Wrana w k. r. święceń kapłańskich, ++ rodziców, dziadków, księży z naszej parafii i siostry zakonne.
3. Za + Engelberta Szulik w 5 r. śm., żonę Monikę, syna Stanisława, córkę Wandę, wnuka Mirosława, zięcia Wendelina i Romana, ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron.
NIEDZIELA 15.05. 2022V NIEDZIELA WIELKANOCNA - I ODPUST FATIMSKI
Rodzinny Festyn „Ewangelia rodziny”
6.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec cz. I.
7.00 Do BO, przez wst. MBF z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie dla Marii Rudiger.
8.30 Różaniec cz. II
9.00 Za ++ Izabelę Pietraszek, ks. Ewalda Kasperczyka, ks. Romualda Raka, Roberta Pośpiecha w k. r. śm., ++ rodziców i rodzeństwo.
10.30 1. Suma odpustowa w intencji Pielgrzymów i Parafian.
2. Do BO, przez wst. MBF z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. oraz zdrowie dla rodzin: Neblik, Pandel, Wilczek, Hofner.
Po Mszy Św. nabożeństwo maryjne i pobłogosławienie dewocjonaliów.
13.00 Do BO, przez wst. MBF z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. oraz zdrowie dla grupy motocyklistów Tur Riders Turza Śl. z okazji rozpoczęcia sezonu.
Po Mszy Św. błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów na parkingach.
14.00 Różaniec cz. III.
16.00 Nabożeństwo majowe.
16.30 Za + Tadeusza Rduch we wsp. ur.