Intencje 10-17.10.2021

NIEDZIELA 10.10.2021 XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
8.00 Za + Tomasza Włoch intencja ofiarowana od Andrzeja i Józefy Włoch ze Soli.
9.30 Za + Martę Gajda w k. r. śm., męża Józefa i ich ++ rodziców.
11.00 Za + męża i ojca Henryka Bołdys w 20 rocznicę śmierci.
16.00 Różaniec.
16.30 1. Za + Annę Szkatuła w k. r. śm., męża Jerzego, Jolantę i Mariana Benauer, ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Elżbietę Kubica we wspomnienie 100 rocznicy urodzin.
PONIEDZIAŁEK 11.10.2021
6.30 Różaniec /prowadzą Róże Różańcowe/.
7.00 Za + Tadeusza Różański we wsp. ur., Karolinę Szkatuła, męża Ignacego, syna Ryszarda, Marię i Ludwika Adamik, córki, syna, synową, ++ ks. Kasperczyka i siostry zakonne.
12.30 Ślub rzymski: Emilia Kubica - Karol Kubica.
17.00 Różaniec.
17.30 1. W intencji Róż Różańcowych.
2. Za ++ Pawła i Gertrudę Polnik, córkę Reginę, syna Józefa, synową i 2 zięciów, Katarzynę Krótki.
WTOREK 12.10.2021
6.30 Różaniec /prowadzą Róże Różańcowe/.
7.00 1. Za ++ z rodziny Lisowski, Nowakowski i Stępniewski.
2. Za + Alojzego Cichy intencja ofiarowana od bratowej Wandy.
17.00 Różaniec.
17.30 Za ++ rodziców Marię i Alojzego Moczała w k. r. śm.
ŚRODA 13.10.2021 DZIEŃ CHORYCH
Wspomnienie bł. Honorata Kaźmińskiego, prezbitera
7.00 Za Parafian.
9.00 Przywitanie Matki Bożej Fatimskiej i rozpoczęcie Dnia Chorych.
9.15 Msza Św.: Do BO, przez wst. MBF w intencji Alberta Penkala w podzięce za 80 lat życia, z prośbąo Miłosierdzie Boże, pokój ducha, zdrowie ciała, dobrą śmierć i życie wieczne oraz za ++ Mikołaja, Franciszki, Marii, Sykstusa, Albiny, Marty, Agnieszki, Aleksandra, Józefa, Alojzego, Pawła i Teresy Langrzik, Alojzego, Marianny, Anny, Józefa, Alfreda, Henryka, Ryszarda, Oskara, Marty i Heleny Penkala, Adama, Marii, Gerarda, Edyty i Anastazji Borzutzky, Elżbiety Hanslik, Elsbeth Stammler, Anny Pytlasińskiej, Małgorzaty Górniak, Pauliny Walczok, Barbary Rojek, Reny Kosior, pokr. wszystkich pokoleń, ks. Roberta Wallacha, Olgę i Franciszka Mendrek, nienarodzonych, męczenników, poległych i dusze w czyśćcu cierpiące.
Po Mszy Św. indywidualne błogosławieństwo chorych Najświętszym Sakramentem.
11.30 Różaniec.
12.00 Msza Św.: Do Boga w Trójcy Przenajświętszej Jedynego w intencji rodzin Rotkegel i Bartuscho wiarę, nadzieję i miłość dla zagubionych oraz o życie wieczne dla zmarłych.
Po Mszy Św. indywidualne błogosławieństwo chorych Najświętszym Sakramentem.
17.00 Różaniec.
17.30 Za + Emę Sitek w k. r. śm., męża Józefa, ++ rodziców i teściów.
CZWARTEK 14.10.2021
6.30 Różaniec /prowadzą Róże Różańcowe/.
7.00 1. Za + Agatę Kozieł, rodziców, braci, dusze w czyśćcu cierpiące, ++ Marię i Edwarda Barteczko.
2. Do BO, przez wst. MBF z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w intencji Ireneusza.
9.00 Do BO, przez wst. MBF z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i Dary Ducha św. dla nauczycieli z okazji ich Święta Patronalnego.
17.00 Różaniec.
17.30 1. Za + ks. Wojciecha Wrana we wsp. ur., ++ rodziców, ks. Kasperczyka i ++ ks. z naszej parafii, siostry zakonne ze Zgromadzenia Opatrzności Bożej.
2. Do BO, przez wst. MBF z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. oraz zdrowie dla Szymona i Nikodema z okazji urodzin.
PIĄTEK 15.10.2021
Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
6.30 Różaniec /prowadzą Róże Różańcowe/.
7.00 Za ++ Henryka i Wiktorię Porwoł, syna Beniamina, Amalię i Stefana Mitko, 2 synów, Matyldę Rudol, ks. Kasperczyk, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.
17.00 Różaniec.
17.30 1. W intencji ++ Parafian, którzy odeszli do wieczności we wrześniu 2021r.: Tomasz Włoch, Alojzy Cichy, Marta Jergas, Renata Goik.
2. Za + Stanisława Dziurda w k. r. śm., 2 żony, Klarę i Augustyna Kłosek, rodziców, Zofię i Antoniego Niewolak, Edwarda Sitek, ++ kapłanów i siostry zakonne, dusze w czyśćcu cierpiące.
SOBOTA 16.10.2021
Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska
6.15 Wystawienie Najśw. Sakramentu, Różaniec i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
7.00 1. Za + Gertrudę Mrozek, rodziców Marię i Augustyna, ++ siostry: Helenę, Anielę, Małgorzatę i brata Jana.
2. Za + Romana Musioł w 29 r. śm., córkę Wandę, wnuka Tomasza, ++ rodziców z obu stron, teściów, ++ z pokrewieństwa, ks. Kasperczyka.
9.15 Msza Św. w intencji pielgrzymów z diecezji zielonogórskiej.
17.00 Różaniec.
17.30 1. Za + Monikę Szulik we wsp. ur., rodziców Józefa i Wiktorię Lasok.
2. Za + Ernesta Musioł w k. r. śm., żonę Elfrydę, ++ rodziców z obu stron.
NIEDZIELA 17.10.2021 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA / VI ODPUST FATIMSKI /
6.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec cz. I.
7.00 Do BO, przez wst. MBF z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. oraz zdrowie dla Doroty Tosta z okazji urodzin.
8.30 Różaniec cz. II.
9.00 Za + ks. Wojciecha Wrana we wsp. ur. intencja ofiarowana od kolegów i przyjaciół.
10.30 1. Suma odpustowa w intencji Pielgrzymów i Parafian.
2. Do Bożej przez wst. MBF za rodziny Rycerzy Kolumba z diecezji katowickiej.
Po Mszy Św. nabożeństwo maryjne i pobłogosławienie dewocjonaliów.
13.00 1. Do BO, przez wst. MBF z podzię. za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. oraz zdrowie dla grupy motocyklistów Tur Riders Turza Śl. oraz dla zaproszonych gości z okazji zakończenia sezonu.
2. Do BO za wst. MBF z podzię. za szczęśliwe przeżyte 50 lat małżeństwa z prośbą o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski na kolejne lata wspólnego życia dla Janiny i Michała Dytko /TD/.
Po Mszy Św. błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów zgromadzonych na parkingach.
14.00 Różaniec cz. III.
16.00 Różaniec cz. IV.
16.30 Za ++ Matyldę i Walentego Durczok w k. r. śm., brata Arkadiusza, Marię i Franciszka Buła.