Intencje 30.05-06.06.2021

NIEDZIELA 30.05.2021 UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
7.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
8.00 1. Za + Franciszka Sitek w kolejną rocznicę śmierci, żonę Leokadię.
2. Za + Franciszkę Cedziwoda intencja ofiarowana od sąsiadów.
9.30 Do BO, przez wst. MBF z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Bartosza Moj z okazji 18 rocznicy urodzin.
11.00 1. Za + matkę Felicję Adamik we wspomnienie urodzin.
2. Za ++ Czesława Zgrzędek, żonę Grażynę, Alojzego Zgrzędek, Łucję i Karola Zgrzędek, Józefa i Franciszkę Skrzyszowskich, Antoniego Skrzyszowski.
16.00 Nabożeństwo majowe.
16.30 Za Parafian.
PONIEDZIAŁEK 31.05.2021
Święto Nawiedzenia NMP
7.00 Za + Marcina Kwiatkowskiego - intencja ofiarowana od kuzynki Justyny z mężem i dziećmi
17.00 Nabożeństwo majowe.
17.30 1. Za + Gertrudę Lubszczyk we wsp. ur., męża Pawła, ++ rodziców, rodzeństwo, Annę i Leona Dzierżęga, rodziców, rodzeństwo, syna Stanisława, ks. Kasperczyka i s. Antoninę.
2. Za + Halinę Brzozowską w 1 rocznicę śmierci.
WTOREK 01.06.2021
Wspomnienie św. Justyna, męczennika
7.00 1. Do BO, przez wst. MBF z podziękowaniem za 35 lat pracy zawodowej z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Grażyny.
2. Za + Marcina Kwiatkowskiego - intencja ofiarowana od Róży Różańcowej.
17.30 Za + Jerzego Zimny we wsp. ur., ++ rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa.
ŚRODA 02.06.2021
7.00 Za + Józefa Kurzydem w kolejną rocznicę śmierci, ++ rodziców.
17.30 1. Za ++ Bogdana Winkler, brata Jerzego, ++ dziadków, Krystynę i Alojzego Nielaba, Adelajdę i Karola Szczęsny.
2. Za + Marię Leśnik - intencja ofiarowana od Róży Różańcowej.
CZWARTEK 03.06.2021 UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA / BOŻE CIAŁO /
8.30 1. Za + Ryszarda Penkala, w 19 r. śm. o pełnię życia wiecznego, Alojzego, Marianny, Anny, Józefa, Alfreda, Henryka, Oskara, Marty i Heleny Penkala, Mikołaja, Franciszki, Marii, Sykstusa, Albiny, Marty, Agnieszki, Aleksandra, Józefa, Alojzego, Pawła i Tersey Langrzik, Adama, Marii, Gerarda, Edyty i Anastazji Borzutzky, Elżbiety Hanslik, Elsbeth Stammler, Pauliny Walczok, Małgorzaty Górniak, Anny Pytlasińskiej i Barbary Rojek, pokrewieństwo wszystkich pokoleń, ks. Roberta Wallacha, męczenników, poległych, nienarodzonych i dusze czyśćcowe.
2. Za Parafian.
/ Po Mszy Św. procesja z Najświętszym Sakramentem do IV ołtarzy /.
11.00 Za Parafian.
16.30 Za + Marcina Kwiatkowskiego - intencja ofiarowana od Agnieszki i Wiesława Kwiatkowskich.
PIĄTEK 04.06.2021 I PIĄTEK MIESIĄCA
7.00 Za + Marcina Kwiatkowskiego - intencja ofiarowana od Pawła Kwiatkowskiego z rodziną.
Po Mszy Św. Nabożeństwo do NSPJ.
17.00 Nabożeństwo eucharystyczne.
17.30 1. Za + Franciszka Kwiatoń, syna Józefa w k. r. śm., ++ Helenę i Józefa Polnik.
2. Za + Celestynę Grzenia w k. r. śm., męża Henryka, córki: Marię i Teresę, ++ z pokrewieństwa.
SOBOTA 05.06.2021 I SOBOTA MIESIĄCA /obchód chorych/
Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika
6.15 Wystawienie Najśw. Sakramentu, Różaniec Wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.
7.00 1. Za + Karolinę Szkatuła w 30 r. śm., męża Ignacego, syna Ryszarda, Marię i Ludwika Adamik, Tadeusza Różański, Romana Krokosz, Tadeusza i Krzysztofa Frysztacki, księży i siostry zakonne z naszej parafii.
2. Za + Stefana Mężyk w 2 rocznicę śmierci, żonę Apolonię i córkę Cecylię.
15.00 Do BO za wst. MBF z podziękowaniem za szczęśliwe przeżyte 50 lat małżeństwa z prośbąo Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę i potrzebne łaski na kolejne lata wspólnego życia dla Ilony i Grzegorza Pogoda. /TD/.
17.00 Nabożeństwo eucharystyczne.
17.30 1. Za + Eugenię Kołodziej we wspomnienie urodzin, męża Pawła i ich ++ rodziców.
2. Za ++ Małgorzatę Kowol, męża Wincentego, Hildegardę Synowski, męża Piotra.
NIEDZIELA 06.06.2021 X NIEDZIELA ZWYKŁA
7.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
8.00 Za ++ z rodziny Cichy i ++ z pokrewieństwa.
9.30 Do BO, przez wst. MBF z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Karola Pietraszek w dniu 14 rocznicy urodzin.
11.00 1. Do BO za wst. MBF z podziękowaniem za dar życia z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Anioła Stróża dla Kacpra Staszek z okazji I rocznicy Chrztu Św.
2. Do BO, przez wst. MBF z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Zbigniewa Lechowicz z okazji 50 rocznicy urodzin. /TD/
12.00 Msza Św w intencji Bartosza Juraszek z okazji I Komunii Św. oraz rodziców i chrzestnych.
16.00 Nabożeństwo eucharystyczne.
16.30 Za + Eryka Toman w 20 rocznicę śmierci, syna Andrzeja.