Intencje 01-08.12.2019

NIEDZIELA 01.12.2019 I NIEDZIELA ADWENTU
7.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
8.00 Za Parafian.
9.30 Za + Edwarda Rogoza.
11.00 Do BO, przez wst. MBF z podziękowaniem za dar życia i łaskę Chrztu Św. z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Aniołów Stróżów dla Hanny Zychma, Artura Szulik i Adama Stępień z okazji przyjęcia Chrztu Świętego oraz dla Floriana Nowak i Kornelii Wróbel z okazji I rocznicy Chrztu Świętego.
16.00 Nieszpory.
16.30 Za + Reginę Pękała w 1 rocznicę śmierci, męża Emila i ich rodziców.
PONIEDZIAŁEK 02.12.2019
 7.00 1. Za ++ Franciszka Wolny w k. r. śm., rodziców: Wojciecha i Marię Wolny, siostrę Marię, szwagrów: Józefa i Bronisława, teściów: Małgorzatę i Rafała Lasok, ++ księży i ss. zakonne.
2. Do BO z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MBF, łaskę zdrowia i potrzebne dary dla Barbary mamy siostry Tobiaszy z okazji 60-tych urodzin.
17.30 RORATY
1. Za Jana i Grzegorza Romaniak, 2 żony, Zygfryda Romaniak, Józefa i Józefę Folwarczny, syna Jerzego, Adama i Antoninę Antończyk, Pawła, Gertrudę Lubszczyk, Teresę Brachmańską, ks. Kasperczyka, ks. Rzepki, ss. zak.
2. Za + Grażynę Mucha w 3 r. śmierci.
WTOREK 03.12.2019
Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego
7.00 1. Za ++ Zofię i Franciszka Knura, Alojzego Kucza i syna Bronisława.
2. Za ++ Marię i Stanisława Wala w k. r. śm., rodziców z obu stron, brata Alojzego, Jana Bek, córkę Henrykę i Edwarda Dudek oraz sąsiadów.
17.30 RORATY
Za + Annę Grabiec we wsp. ur., męża Pawła, synów Henryka i Piotra, rodziców Jana i Józefę Kwiatoń, ++ z pokrewieństwa.
ŚRODA 04.12.2019
Wspomnienie św. Barbary – patronki górników i archidiecezji
7.00 Za + Eryka Kaszek, rodziców, 2 braci, Marię i Ludwika Adamik, 4 córki, 4 zięciów, 2 synów, synową Felicję, 3 wnuczki, Elżbietę Płaczek, ss. zak. ks. Kasperczyka. Dusze w czyśćcu cierpiące.
9.30 Nabożeństwo ku czci św. Barbary w intencji górników.
10.00 Do BO, przez wst. MBF i św. Barbary z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. i opiekę Bożą na każdy dzień dla górników, emerytów górniczych i ich rodzin oraz za ++ górników z naszej parafii.
17.30 RORATY
Za + Erykę Kocurek, męża Bolesława, Teresę i Konstantego Cichy, rodziców, dusze w czyśćcu, za ++ z pokrewieństwa.
CZWARTEK 05.12.2019 I CZWARTEK MIESIĄCA
7.00 1. Za + Elżbietę Nielaba w 10 r. śm., męża Jana i syna Eugeniusza.
2. Za + Stanisławę Meisel w 20 r. śm.
Nabożeństwo w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
17.30 RORATY
1. Za + Marię Dworok, Jerzego Tkocz w k. r. śm. i ich rodziców.
2. Za + Eugenia Kołodziej w 1 r. śm.
PIĄTEK 06.12.2019 I PIĄTEK MIESIĄCA
Wspomnienie św. Mikołaja
7.00 Za ++ Bernarda Kustoś jego rodziców, zięcia Edmunda, Henrykę i Marię Jurczyk, Franciszkę Bombik ich rodziców, dusze w czyśćcu cierpiące.
Nabożeństwo do NSPJ.
16.45 Spowiedź św. dla dzieci Szkoły Podstawowej.
17.30 RORATY
Za ++ Antoniego Kubica w k. r. śm., żonę Weronikę, rodziców; Annę i Wincentego Nowak oraz ++ dzieci . Ks. Kasperczyka, ks. Wrany, ks. Tomasza, ks. Szyszkę i ss. Antoninę.
18.30 Spowiedź św. dla młodzieży klas VIII SP i młodzieży starszej.
19.00 Msza Św. młodzieżowa.
Do MBF z podziękowaniem za uproszone łaski prosząc o dalsze zdrowie dla całej rodziny Trocha.
SOBOTA 07.12.2019 I SOBOTA MIESIĄCA
Wspomnienie św. Ambrożego
6.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
7.00 1. Za ++ Augustyna Mrozek, żonę Marię, syna Jana oraz córki Helenę, Gertrudę, Anielę i Małgorzatę.
2. Za ++ Apolinarego Józefczyk, Jana i Zofię Mrozek, córki; Marię, Agnieszkę, Annę, syna Stanisława, żonę Ewę oraz ++ z rodziny Józefczyk.
14.00 Do BO, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MBF oraz łaskę zdrowia i potrzebne dary dla Teresy Kominek z okazji 60 urodzin (TD).
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.
17.30 Za ++ Agnieszkę, Ignacego Musioł, syna Ryszarda, rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz ++ z pokrewieństwa Lasok i Grabiec.
NIEDZIELA 08.12.2019 UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP
7.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
8.00 Za ++ Zygmunta i Zofię Mrozek w k. r. śm. oraz Marię i Rajmunda Adamczyk w k. r. śm.
9.30 Za ++ męża Franciszka Kopacz w 9 r. śm. córkę Liliannę oraz ++ z pokrewieństwa.
11.00 Za + Łukasza Szkatuła w 3 r. śmierci.
12.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Róży Duchownej.
16.00 Nieszpory.
16.30 Za + Henryka Latocha.