Intencje 11-18.08.2019

NIEDZIELA 11.08.2019 XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
7.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
8.00 Za ++ Bronisława Marcol w 2 r. śmierci, syna Krzysztofa, Józefa i Otylię Drobny, Ryszarda i Klarę Honisz.
9.30 Za ++ Antoniego Folwarczny w k. r. śm., żonę Genowefę, Annę i Franciszkę Pękała oraz zięcia Joachima, ks. Kasperczyka i siostry zakonne.
11.00 Za ++ Marię i Augustyna Polnik.
16.00 Nieszpory.
16.30 Do BO, przez wst. MBF w intencji Natalii z okazji 18 tych urodzin.
PONIEDZIAŁEK 12.08.2019
7.00 Do BO w intencji Helmuta Borzutzky, w podzięce za 75 lat życia, z prośbą o miłosierdzie Boże, pokój ducha, zdrowie ciała, dobrą śmierć i życie wieczne. Adama, Marię, Gerarda, Edytę i Anastazję Borzutzky, Mikołaja, Franciszkę, Marię, Sykstusa, Albinę, Martę, Agnieszkę, Aleksandra, Józefa, Alojzego, Pawła i Teresę Langrzik, Alojzego, Mariannę, Annę, Józefa, Alfreda, Henryka, Ryszarda, Oskara, Martę i Helenę Penkala, pokrewieństwo wszystkich pokoleń, ks. Roberta Wallacha, nienarodzonych i smoleńskich męczenników, Elżbietę Hanslik, Elsbeth Stammler, Annę Pytlasińską, Małgorzatę Górniak, Paulinę Walczok, poległych żołnierzy i dusze czyśćcowe.
17.30 Za ++ Józefę i Antoniego Grabiec, 2 synów: Alojzego i Józefa, Helenę i Damiana Lasok, rodziców i rodzeństwo z obu stron.
WTOREK 13.08.2019 DZIEŃ CHORYCH
7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące.
9.00 Przywitanie pielgrzymów. Nabożeństwo maryjne.
9.15 Do BO, przez wst. MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i opiekę Maryi na każdy dzień dla Haliny.
Po Mszy Św. nabożeństwo eucharystyczne, indywidualne błogosławieństwo chorych Najświętszym Sakramentem, pobłogosławienie lekarstw.
11.30 Różaniec.
12.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Czesława Rus.
Po Mszy Św. nabożeństwo eucharystyczne, indywidualne błogosławieństwo chorych Najświętszym Sakramentem, pobłogosławienie lekarstw i zasłonięcie obrazu MB Fatimskiej.
17.30 Za ++ Stanisława Korzuch, rodziców Jana i Magdalenę, Elżbietę i Józefa Kucza, Jerzego Głowala, matkę Bernadetę i ++ z pokrewieństwa.
ŚRODA 14.08.2019
Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego
7.00 Za ++ Leona Mucha w k. r. śm., żonę Gertrudę oraz Elżbietę Piela i Cecylię Jamka.
17.30 Za ++ Franciszkę i Józefa Skrzyszowskich.
19.00 Nabożeństwo Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny.
20.00 Msza Św. za ++ Parafian i Pielgrzymów.
Po Mszy Św. procesja z figurą MB Zaśniętej do kaplicy przy ul. Powstańców.
CZWARTEK 15.08.2019 UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP
7.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
8.00 Za Parafian.
9.30 Za + Małgorzatę Czempiel od Rady Parafialnej.
11.00 Za ++ Zbigniewa Szkonter, Eugeniusza Juszczyk, Helenę Czyż, ++ z pokrew. Marcol i Szkonter.
16.00 Nieszpory maryjne.
16.30 Za ++ Bronisławę Gajda, męża Józefa, syna Jerzego, rodziców: Wiktorię i Józefa Lasok, rodzeństwo, Czesława Czyż i Czesława Maciejczyk.
PIĄTEK 16.08.2019
6.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
7.00 Za ++ Edmunda Grabowski, rodziców: Łucję i Emanuela, Bernarda Kustoś, jego rodziców, Henryka i Marię Jurczyk, Franciszkę Bombik, rodziców, ++ kapłanów i siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.
17.30 Za ++ Martę i Sylwiusza Buszka, ++ rodziców z obu stron i rodzeństwo.
SOBOTA 17.08.2019
Uroczystość św. Jacka, głównego patrona archidiecezji
6.15 Wystawienie Najśw. Sakramentu, Różaniec i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
7.00 Za ++ Martę Pawlica w k. r. śm., męża Pawła, córki: Ernę i Reginę, syna Stanisława, Leona Strączek, żony: Łucję i Annę, córkę Elżbietę oraz ++ z pokrewieństwa.
14.00 Do BO, przez wst. MBF. z podz.za dar życia i opiekę Anioła Stróża z prośbą o błog. Boże dla rocznego dziecka Filipa Malec.
17.00 Adoracja Najświętszego sakramentu i okazja do spowiedzi św.
17.30 1. Za ++ Władysława Szuba, jego rodziców, Józefa i Annę Koza, syna Henryka, Stanisława i Władysławę Maj, syna Jana, ks. Kasperczyka i siostrę Antoninę.
2. Za ++ Irenę Gonsior w 3 r. śm., Huberta Gonsior w 14 r. śm., oraz rodziców.
NIEDZIELA 18.08.2019 XX NIEDZIELA ZWYKŁA / ODPUST FATIMSKI /
6.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec cz. I.
7.00 Do BO, przez wst. MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i opiekę Maryi na każdy dzień z okazji 57 urodzin.
8.30 Różaniec cz. II.
9.00 Za ++ Kazimierza Marek w k. r. śm., i jego rodziców.
10.30 Suma odpustowa w intencji Parafian i Pielgrzymów.
Po Mszy Św. procesja z figurą MB Fatimskiej i zasłonięcie obrazu.
13.00 Do BO, przez wst. MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsze błog. Boże dla mamy Róży Sosna z okazji 85 tych urodzin od dzieci, wnuków i prawnuków.
Po Mszy Św. Autosacrum, czyli błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów.
14.00 Różaniec cz. III.
16.00 Różaniec cz. IV.
16.30 Za ++ Franciszka Hanslik w k. r. śm., żonę Elżbietę.