Intencje 10-17.03.2019

NIEDZIELA 10.03.2019 I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - NIEDZIELA TRZEŹWOŚCI
Rozpoczęcie parafialnych rekolekcji wielkopostnych
7.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
8.00 Msza Św. z nauką ogólną.
Za ++ Janinę Fulek oraz za rodziców: Helenę i Józefa Caniboł.
9.30 Msza Św. z nauką ogólną.
Za ++ Alojzego Zgrzędek, syna Czesława, Łucję i Karola Zgrzędek, Franciszkę i Józefa Skrzyszowskich.
11.00 Msza Św. z nauką ogólną.
Do BO, przez wst. MBF z podz. za otrzymane łaski, dar życia i zdrowie, z prośbą o dary Ducha Św. błogosławieństwo oraz opiekę Bożą na każdy dzień dla Aleksa Herdzin z okazji 10 tych urodzin.
15.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
16.30 Msza Św. z nauką ogólną.
Za ++ Bronisławę Honisz w 2 rocznicę śmierci, męża Józefa, syna Ryszarda, wnuków: Rafała i Krzysztofa oraz ++ z rodziny Mrozek i Honisz.
17.30 NAUKA STANOWA dla mężczyzn.
PONIEDZIAŁEK 11.03.2019
 7.00 Msza Św. z nauką ogólną.
1. Za ++ Anielę i Sylwestra Matera, syna Arkadiusza, córkę Mariolę, Krystynę i Kazimierza Wikto.
2. Za + Jana Gruszka od Róży Różańcowej.
17.30 Msza Św. z nauką ogólną.
1. W intencji Róż Różańcowych.
2. Za ++ Eugeniusza Staniczek, żonę Helenę, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Emila Pośpiech, synową, wnuczkę i poległych żołnierzy.
18.30 NAUKA STANOWA dla kobiet.
WTOREK 12.03.2019
7.00 Msza Św. z nauką ogólną.
1. Za ++ Marię i Ludwika Urbiński, syna Henryka, dwóch zięciów, Franciszkę i Wilhelma Krzystała, trzech synów, synową, wnuka, ++ kapłanów i siostry zakonne z naszej parafii.
2. Za ++ Katarzynę Marcol w rocznicę śmierci, Franciszka Marcol, 2 żony, dzieci i synowe, Stanisława Musioł, rodziców i ++ z rodzin Marcol i Musioł.
17.30 Msza Św. z nauką ogólną.
Za ++ Annę Piechaczek w k. r. śm., męża Pawła, Agnieszkę Hermanek, ich rodziców, ks. Kasperczyka i siostry zakonne.
ŚRODA 13.03.2019 DZIEŃ CHORYCH
7.00 Msza Św. z nauką ogólną.
Za + Marię intencja od przyjaciółki Bronisławy.
9.00 Rozpoczęcie dnia chorych. Odsłonięcie obrazu MB Fatimskiej i nabożeństwo maryjne.
9.15 Za + Izabelę Sicińską we wspomnienie urodzin.
10.00 Nabożeństwo Eucharystyczne: indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem chorych i błogosławieństwo lekarstw.
11.30 Różaniec.
12.00 Do BO, przez wst. MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, błog. Boże, dary Ducha Św. i opiekę Maryi na każdy dzień dla Izabeli Lisowskiej z okazji 50 tych urodzin. /TD/
13.00 Nabożeństwo Eucharystyczne: indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem chorych i błogosławieństwo lekarstw.
Zasłonięcie obrazu MB Fatimskiej.
17.30 Msza Św. z nauką ogólną.
1. Za ++ Emanuela Sitek, żonę Zofię, Wilhelma i Józefę Sitek, pokrew. Sitkowe i Szulcowe.
2. Za + Edmunda Grabowskiego od sąsiadów.
CZWARTEK 14.03.2019
7.00 Do BO, przez wst. MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsze błog. Boże oraz opiekę na każdy dzień dla Andrzeja Grabiec z okazji 70 tych urodzin. /TD/
17.30 1. Za ++ Jacka Kozieł w 5 r. śm., żonę Walerię, zięcia Zygmunta, rodziców: Mariannę i Franciszka Kozieł, teściów: Wiktorię i Rudolfa Bugdoł i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Kunegundę Kustoś w k. r. śm., męża Maksymiliana, syna, córkę, zięciów, Katarzynę, Amalię i Stefana Mitko, 2 synów i dziadków z obu stron.
PIĄTEK 15.03.2019
6.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
7.00 Za ++ Jana Parysz w 4 rocz. śm., żonę Luizę, braci Stanisława i Zygmunta oraz rodziców i dziadków z obu stron.
Po Mszy Św. Droga Krzyżowa dla dorosłych.
16.00 Droga Krzyżowa dla dzieci.
16.45 Droga Krzyżowa dla dorosłych.
17.30 1. Za ++ Parafian w lutym 2019 roku: Krystynę Burda, Edmunda Grabowski, Janinę Kałuża, Krystiana Sanecznik, Jerzego Szkatuła, Mariana Adamczyk i Józefa Skorny.
2. Za ++ Marię Barteczko w 20 rocz. śm., męża Antoniego, rodzeństwo z obu stron, ich rodziców, ks. Kasperczyka i siostry zakonne.
SOBOTA 16.03.2019
6.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
7.00 1. Za + Gertrudę Kwiatoń we wspomnienie urodzin.
2. Za + Urszulę Głogowską w 7 rocznicę śmierci i jej rodziców.
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
17.30 Do BO, przez wst. MBF z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, dary Ducha Św. i opiekę na każdy dzień dla córki Anny Nowak z okazji urodzin.
NIEDZIELA 17.03.2019 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
8.00 Za Parafian.
9.30 1. Za + Józefa Skorny od sąsiadów.
2. Za + Eugeniusza Nielaba w kolejną rocznicę śmierci.
11.00 Do BO, przez wst. MBF z podz. za dar życia, otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, dary Ducha Św. i opiekę na każdy dzień dla Martyny Elsner z okazji 13 tych urodzin.
15.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
16.30 Za ++ Józefa i Krystynę Mrozek, Stefana i Jerzego.