Intencje 03-10.03.2019

NIEDZIELA 03.03.2019 VIII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
8.00 Za ++ Ernę Strączek we wspomnienie urodzin od męża i córek z rodzinami oraz ++ z rodziny Strączek i pokrewieństwa.
9.30 Do BO, przez wst. MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Bożą dla Heleny z okazji 80 rocznicy urodzin. /TD/
11.00 Do BO, przez wst. MBF z podziękowaniem za dar życia i łaskę Chrztu św. z prośbą o błog. Boże, dary Ducha świętego, opiekę Aniołów Stróżói.w dla Emilii Korba z okazji przyjęcia Chrztu św. oraz dla Liwii Woźnica, Jakuba Cziber, Dawida Szulik, Bruno Zimoch, Jana Wojtaś oraz Eryka Budnik z okazji I rocznicy Chrztu św.
16.00 Nieszpory.
16.30 Za + Tomka Franc we wspomnienie urodzin intencja ofiarowana od chrzestnego.
PONIEDZIAŁEK 04.03.2019
Święto św. Kazimierza, królewicza
7.00 1. Za + Albinę Barteczko we wspomnienie urodzin.
2. Za + Janinę Kałuża od Róży Różańcowej.
17.30 1. Za ++ Czesława Kozieł w k. r. śm., synów: Franciszka i Eugeniusza.
2. Za ++ Mariannę i Franciszka Kozieł, synów, córki i zięciów.
WTOREK 05.03.2019 CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
7.00 1. Za ++ Czesławę i Serafina Kołek, rodz. z obu stron, Rudolfa, Gertrudę Brachmański i 2 synów.
2. Za + Janinę Kałuża i + Jerzego Szkatułę intencja od dwóch rodzin z ul. Zwycięstwa.
Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu.
Plan następujący:
8.00 Granice, Olszenica, Wodzisławska.
9.00 Bogumińska, Kolejowa.
10.00 Powstańców, Ligonia.
11.00 Ks. Kasperczyka, Rzeczna, Tęczowa.
12.00 Korfantego, Dalków, Starowiejska.
13.00 Wspólna, 27 Marca, Mszańska.
14.00 Zwycięstwa, Kościuszki, Tysiąclecia.
15.00 III Zakon Św. Franciszka.
16.00 Zespół Misyjny.
17.00 Legion Maryi, mieszkańcy Marusz i Parafianie, którzy nie mogli być w wyznaczonym czasie.
17.30 Za ++ Jana Oleś w 4 r. śm., Franciszkę i Stanisława Kaczmarczyk, Fryderyka i Józefa Oleś, Zofię i Konrada Kocjan.
ŚRODA 06.03.2019 ŚRODA POPIELCOWA
7.00 Za ++ Franciszkę Langrzyk w 56 r. śm. Mikołaja, Marię, Sykstusa, Albinę, Martę, Agnieszkę, Aleksandra, Józefa, Alojzego i Pawła i Teresę Langrzik, Alojzego, Mariannę, Annę, Józefa, Alfreda, Henryka, Ryszarda, Oskara, Martę i Helenę Penkala, Adama, Marię, Gerarda, Edytę i Anastazję Borzutzki, Elżbietę Hanslik, Elsbeth Stammler, Annę Pytlasiński, Małgorzatę Górniak, Paulinę Walczok, ks. Roberta Wallacha, pokrew wszystkich pokoleń, ofiary katastrofy smoleńskiej, poległych żołnierzy, dzieci nienarodzone i dusze w czyśćcu cierpiące.
8.15 Za Parafian.
16.30 Za ++ rodziców Jadwigę i Piotra Koska.
17.30 Za ++ Józefa Bek w k.r. śm., żonę Cecylię, syna Stanisława, Jana Bek, córkę Henrykę, rodziców oraz Teresę i Augusta Lasok, syna Leona i wnuka Jerzego.
CZWARTEK 07.03.2019 I CZWARTEK MIESIĄCA
7.00 1. Ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji Ojca św., biskupów, kapłanów, diakonów oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
2. Do BO, przez wst. MBF z podz. za dar powołania i otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże, dary Ducha Św. zdrowie i opiekę Maryi oraz św. Patronki na każdy dzień dla s. Perpetuy z okazji imienin.
Nabożeństwo w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych.
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
17.30 1. Za + Janusza Brachman w k. r. śm., ojca Bolesława, + Bronisława Sporek, syna Pawła.
2. Za + Bolesława Mitko od rodziny Siedlaczek.
PIĄTEK 08.03.2019
7.00 Za ++ Jadwigę Zając w k. r. śm., męża Bolesława, rodziców, rodzeństwo z obu stron, ks. Władysława Wieczorka, i zięcia Jerzego Zimny.
Droga Krzyżowa dla dorosłych.
16.00 Droga Krzyżowa dla dzieci.
16.45 Droga Krzyżowa dla dorosłych.
17.30 1. Za ++ Martę i Ignacego Strączek, syna Wawrzyńca i synową Urszulę, Marię i Ryszarda Piontek, dzieci, synową oraz wnuczkę Krystynę.
2. Za ++ Maksymiliana Chybickiego jego rodziców: Gertrudę i Eryka.
SOBOTA 09.03.2019
6.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
7.00 Za ++ Wiktorię Porwoł we wsp. ur., męża Henryka, syna Beniamina, Matyldę Rudol we wsp. ur. Amalię i Stefana Mitko, 2 synów, ks. Kasperczyka i siostry zakonne.
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
17.30 1. Za + Halinę Marciniak i matkę Marię Borys.
2. Za + Sylwię Bugdol Hochauz we wspomnienie urodzin.
NIEDZIELA 10.03.2019 I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - NIEDZIELA TRZEŹWOŚCI
Rozpoczęcie wielkopostnych rekolekcji
7.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
8.00 Za ++ Janinę Fulek oraz za rodziców: Helenę i Józefa Caniboł.
9.30 Za ++ Alojzego Zgrzędek, syna Czesława, Łucję i Karola Zgrzędek, Franciszkę i Józefa Skrzyszowskich.
11.00 Do BO, przez wst. MBF z podz. za otrzymane łaski, dar życia i zdrowie, z prośbą o dary Ducha Św. błog. oraz opiekę Bożą na każdy dzień dla Aleksa Herdzin z okazji 10 tych urodzin.
15.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
16.30 Za ++ Bronisławę Honisz w 2 r. śm., męża Józefa, syna Ryszarda, wnuków: Rafała i Krzysztofa oraz ++ z rodziny Mrozek i Honisz.
17.30 Nauka stanowa dla mężczyzn.