Intencje 14-21.10.2018

NIEDZIELA 14.10.2018 XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA / ODPUST FATIMSKI /
6.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec cz. I.
7.00 Za ++ Antoniego i Marię Parma, syna Eugeniusza, rodziców, rodzeństwo z obu stron oraz pokrew. ks. Tomasza Wuwer oraz ks. Kasperczyka.
8.30 Różaniec cz. II.
9.00 Za + Stanisława Dziurda w r. śm., 2 żony, Klarę i Augustyna Kłosek, Zofię i Antoniego Niewolak, Edwarda Sitek, ++ kapłanów i siostry zakonne oraz sąsiadów.
10.30 Suma odpustowa w intencji Pielgrzymów i Parafian.
13.00 Za + Romana Musioł w 26 r.śm. rodz.z obu stron, ++ pokrew.,Wandę Radecką i syna Tomasza.
Autosacrum błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów.
14.00 Koncert Maryjny z okazji 70 lat kościoła w Turzy Śląskiej.
16.00 Różaniec cz. III.
16.30 Za ++ Jana i Annę Nowak i ich dzieci. Adelajdę Nowak rodziców Engelberta i Józefę Pilny i ich 3 córki.
PONIEDZIAŁEK 15.10.2018
Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
6.30 Różaniec / prowadzi Legion Maryi /.
7.00 1. Do BO, przez wst. MBF w intencji Alberta Penkala, w podzięce za 77 lat życia, prosi o Miłosierdzie Boże, pokój ducha, zdrowie ciała, dobrą śmierć i życie wieczne oraz za ++ Mikołaja, Franciszki, Marii, Sykstusa, Albiny, Marty, Agnieszki, Aleksandra, Józefa, Alojzego, Pawła i Teresy Langrzik , Alojzego, Marianny, Anny, Józefa, Alfreda, Henryka, Ryszarda, Oskara, Marty i Heleny Penkala, Adama i Marii, Edyty, Gerarda i Anastazji Borzutzky, Elżbiety Hanslik, Elsbeth Stammler, Pauliny Walczok, Małgorzaty Górniak, Anny Pytlasińskiej, pokrewieństwo wszystkich pokoleń ks. Roberta Wallacha, nienarodzonych i smoleńskich męczenników, poległych żołnierzy i dusze czyśćcowe.
2. Do BO, przez wst. MBF z podz. za dar powołania i otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Maryi na każdy dzień dla s. Avili z okazji imienin.
17.00 Różaniec.
17.30 Za ++ Alojzego i Anielę Rek, Franciszka Abrachamczyk, 2 żony, 3 córki, syna, 2 zięciów ++dziadków.
WTOREK 16.10.2018
Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska
6.30 Różaniec / prowadzi Legion Maryi /.
7.00 Do BO przez wst MBF z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Maryi na każdy dzień dla Aliny Barteczko z okazji 50 tych urodzin./ TD/
17.00 Różaniec.
17.30 Za + Ks. Wojciecha Wranę we wsp. urodzin, matkę Dorotę ++ kapłanów i ss.Opatrzności Bożej.
ŚRODA 17.10.2018
Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
6.30 Różaniec / prowadzi Legion Maryi /.
7.00 1. Za + Alojzego Rosa we wsp. urodzin.
2. Za ++ Wandę Radecki i Helenę Sitek od Róży Różańcowej.
17.00 Różaniec.
17.30 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej Bolesnej dla wspólnoty Apostolstwa Dobrej Śmierci.
CZWARTEK 18.10.2018
Święto św. Łukasza, Ewangelisty
6.30 Różaniec / prowadzi Legion Maryi /.
7.00 Za ++ Mikołaja Langrzyk, w 66 rocznicę śmierci, Franciszki, Marii, Albiny, Sykstusa, Marty, Agnieszki, Aleksandra, Józefa, Alojzego, Pawła i Teresy Langrzik, Alojzego, Marianny, Anny, Józefa, Alfreda, Henryka, Ryszarda, Oskara, Marty i Heleny Penkala, Adama, Marii, Edyty, Gerarda, Anastazji Borzutzky, Elżbiety Hanslik, Elsbeth Stammler, Pauliny Walczok, Małgorzaty Górniak, Anny Pytlasińskiej, pokrewieństwo wszystkich pokoleń, ks. Roberta Wallacha, nienarodzonych i smoleńskich męczenników, poległych żołnierzy i dusze czyśćcowe.
17.00 Różaniec.
17.30 1. W intencji misji i misjonarzy oraz o nowe powołania misyjne.
2. Za + Monikę Szulik we wsp. urodzin męża Engelberta, rodziców z obu stron, rodzeństwo, córkę Wandę, wnuka Mirosława, zięcia Wendelina i Romana.
PIĄTEK 19.10.2018 III PIĄTEK MIESIĄCA
6.30 Różaniec / prowadzi Legion Maryi /.
7.00 Za ++ rodziców Józefa i Martę Holesz, brata Leona, teściów Henryka i Hildegardę Małeszczyk, Jana Kucza, Joachima Kałuża i ++ sąsiadów.
16.30 Msza Święta szkolna:
Za + Konrada Patas w kolejną rocznicę śmierci.
17.00 Różaniec.
17.30 Za + Klarę Hanak, w.k.r.śm. męża Augustyna, córkę Małgorzatę Czaja.
18.15 Modlitwa uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem.
SOBOTA 20.10.2018
Wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera
6.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec i Nowenna do MBNP.
7.00 1. Za + Gertrudę Mrozek w.k.r.śm. rodziców Marię i Augustyna, siostry: Helenę, Anielę, Małgorzatę i brata Jana.
2. Za + Łucjana Czerwickiego i jego rodziców i teściów.
9.30 -     15. 00      Pielgrzymka Archidiecezjalna Legionu Maryi.
17.00 Różaniec.
17.30 1. Za + Pawła Hanslika w. k. r. śm. ++ rodziców oraz Karola i Marię Rycman.
2. Za + Emę Sitek w kolejną rocznicę śmierci.
NIEDZIELA 21.10.2018 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
7.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
8.00 Za + Henryka Kubik w kolejną rocznicę śmierci.
9.30 Za ++ Annę i Rafała Gawlas, syna Henryka i córkę Dorotę, Czesława Nowak oraz ++ rodziców i dziadków.
11.00 Za ++ Czesława Zgrzędek, żonę Grażynę, Alojzego Zgrzędek, Łucję i Karola Zgrzędek, Franciszkę i Józefa Skrzyszowskich.
16.00 Różaniec.
16.30 Za + Małgorzatę Kucza we wspomnienie urodzin.