Intencje 31.12-07.01.2018

NIEDZIELA 31.12.2017 ŚWIĘTO ŚW. RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
7.15 Wystawienie Najśw. Sakramentu i Różaniec.
8.00 Za ++ Marię i Ludwika Urbiński, ich rodziców, syna Henryka, rodzeństwo, 2 zięciów, Wilhelma i Franciszkę Krzystała, 3 synów, synową, dusze w czyśćcu cierpiące, ++ z pokrew. i ks. Kasperczyka.
9.30 Za ++ teściów Jana i Marię oraz ich dzieci: Romana i jego żonę, Elfrydę i męża Stefana, Edwarda i jego żonę oraz Jerzego i ks. Kasperczyka.
11.00 Za + Teresę Sitek, od sąsiadów.
16.00 Wystawienie Najśw. Sakramentu, nabożeństwo dziękczynno ekspiacyjne; statystyka parafialna.
16.30 1. W intencji Parafian z podziękowaniem za otrzymane łaski w mijającym roku.
2. Za ++ Parafian w mijającym roku:
Szebera Gertruda, Kurzydem Gertruda, Szebera Alojzy, Fonfara Wiktoria, Mężyk Marian, Wodecki Antoni, Rusek Maria, Binioszek Helmut, Kozieł Waleria, Kozieł Łucja, Honisz Bronisława, Witek Paweł, Wesołowski Bogdan, Pyrzyński Kazimierz, Wójcik Regina, Urbiński Henryk, Hermanek Bronisława, Parma Maria, Wolny Zygmunt, Tront Łucjan, Sitek Norbert, Marcol Bronisław, Nielaba Melania, Wita Albina, Radecki Tomasz, Buchta Karol, Wilkus Jan, Szlachta Edward, Grabiec Herman, Gołombek Anna, Sudor Anna, Pietroszek Zofia, Nowak Adelajda, Adamik Łucjan, Nielaba Henryk, Czakański Jerzy, Sitek Teresa, Uherek Danuta.
PONIEDZIAŁEK 01.01.2018 UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI / NOWY ROK 2018
7.15 Wystawienie Najśw. Sakramentu i Różaniec.
8.00 Do BO, za wst. MBF z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże dla rodziny, dzieci i wnuków.
9.30 O zdrowie i błog. Boże dla członków Polskiego Związku Emerytów i Rencistów z Chybia.
11.00 Za ++ Zofię i Józefa Kołodziej.
16.00 Nieszpory.
16.30 Za + Adolfa Rek w rocznicę śmierci.
WTOREK 02.01.2018
Wspomnienie świętych: Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu
7.00 1. Za + Norberta Sitek, od sąsiadów.
2. Za + Danutę Uherek, od dwóch rodzin.
16.30 Za ++ Pawła Grabca we wsp. urodzin, żonę Annę, synów: Henryka i Piotra, rodziców: Pawła i Wincentę oraz ++ z pokrew.
ŚRODA 03.01.2018
7.00 1. Za ++ Ryszarda Weisman w k. r. śm., Genowefę i Czesława Zawojek oraz rodziców i teściów z obu stron.
2. Za ++ Marię Brzoza w 21 r. śm., męża Ryszarda oraz Antoniego i Wincentę Prokopiuk.
17.30 Do BO, przez wstaw. MBF z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i opiekę Bożą na każdy dzień dla Danuty Poczopko z okazji 60 tych urodzin /TD/.
CZWARTEK 04.01.2018 I CZWARTEK MIESIĄCA
7.00 1. Ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w int. Ojca św., biskupów, kapłanów, diakonów oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
2. Za ++ Emilię Mołdrzyk w 24 r. śm., męża Leona Mołdrzyk w 46 r. śm., syna Zygmunta, rodziców z obu stron, wnuczkę Jolantę, Martę i Stanisława Antończyk i ks. Kasperczyka.
Nabożeństwo w int. nowych powołań kapłańskich i zakonnych.
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.
17.30 Za ++ Lidię Bugiel w k. r. śm. i dusze w czyśćcu cierpiące.
PIĄTEK 05.01.2018 I PIĄTEK MIESIĄCA
7.00 1. Za ++ Beniamina Porwoł, ojca Henryka, za ++ z rodziny Mitko i Porwoł oraz ks. Kasperczyka i ss. zak.
2. Za ++ Wojciecha Włoch, Tomasza i Mariannę Pytlarz oraz ++ z ich rodzin.
Nabożeństwo ku czci NSPJ.
17.30 Za ++ Klarę Kłosek we wsp. urodzin, męża Augustyna oraz ich rodziców, ++ z pokrew., ks. Kasperczyka.
SOBOTA 06.01.2018 UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO - TRZECH KRÓLI
7.15 Wystawienie Najśw. Sakramentu i Różaniec.
8.00 Do BO, przez wstaw. MBF z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i opiekę Bożą na każdy dzień dla Emerytów i Rencistów.
9.30 Za + Tadeusza Wawrosz we wsp. urodzin, ++ rodziców: Łucję i Stanisława, brata Jana oraz teściów: Wiktorię i Józefa Skatuła.
11.00 1. Za Parafian i uczestników Orszaku Trzech Króli.
2. Za ++ rodziców Stanisławę i Ignacego Meisel.
16.00 Nieszpory.
16.30 Do BO, przez wstaw. MBF z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i opiekę Bożą na każdy dzień dla Janiny Oleś z okazji 70 tych urodzin /TD/.
NIEDZIELA 07.01.2018 ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO
7.15 Wystawienie Najśw. Sakramentu i Różaniec.
8.00 Za ++ Irenę Gonsior we wsp. urodzin, męża Huberta, Helenę i Emila Krótki, Pawła Lubszczyk we wsp. urodzin i żonę Gertrudę.
9.30 Za + Pawła Kołodziej we wsp. urodzin.
11.00 W intencji Parafian.
16.00 Nieszpory świąteczne.
16.30 Za ++ Eryka Adamik w k. r. śm., jego rodziców: Rudolfa i Marię oraz Wilhelma i Waleskę Mrozek.