Intencje 08-15.10.2017

NIEDZIELA 08.10.2017 XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA / DZIEŃ PAPIESKI
7.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
8.00 Za ++ Wandę, Pawła Rek we wsp. urodzin oraz Henryka Stępień i dziadków z obu stron.
9.30 Za ++ Władysława i Józefę Staszowskich.
11.00 1. Za ++ Elżbietę Juraszek we wsp. urodzin, Annę Mazurek, męża Hermana i ++ z pokrew.
2. Za + Franciszka Milewskiego w 7 r. śm. i ++ z pokrew.
16.00 Różaniec.
16.30 Za ++ Martę Gajda w 5 r. śm. i męża Józefa.
PONIEDZIAŁEK 09.10.2017
6.30 Różaniec / prowadzi Grupa o. Pio /
7.00 Za + Henrykę Groworek w k. r. śm. i za ++ z pokrew.
17.00 Różaniec.
17.30 1. Za ++ Agatę Kozieł, rodziców i braci.
2. Za ++Marię Barteczko i męża Edwarda.
WTOREK 10.10.2017
6.30 Różaniec.
7.00 Za ++ Jadwigę Parma w 1 r. śm. i męża Pawła Parma.
17.00 Różaniec.
17.30 1. W intencji Róż Różańcowych.
2. Do BO, przez wst. MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i potrzebne łaski na każdy dzień dla Pani Marii z okazji 70-tych urodzin /TD/.
ŚRODA 11.10.2017
6.30 Różaniec.
7.00 Za ++ Tadeusza Różańskiego we wsp. urodzin i ks. Kasperczyka.
17.00 Różaniec.
17.30 1. Za + Horsta Nitsche w k. r. śm.
2. Za ++ Zygfryda Przybyła w k. r. śm.
CZWARTEK 12.10.2017
6.30 Różaniec.
7.00 1. Za + Alicję Jergas we wsp. urodzin.
2. Za ++ Józefa i Edytę Wawok, wnuczkę Ewę Wawok, ++ dziadków i ++ z pokrew.
12.00 Ślub rzymski: Karolina Kucharska i Dawid Czyż.
17.00 Różaniec.
17.30 Za ++ córkę Jadwigę Adamik w 13 r. śm., żonę Felicję, Ludwika i Marię Adamik oraz Marię i Pawła Kopiec.
PIĄTEK 13.10.2017 DZIEŃ CHORYCH.
Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
6.30 Różaniec.
7.00 W int. Alberta Penkala w podziękowaniu za 77 lat życia z prośbą o Boże Miłosierdzie, o pokój ducha, zdrowie, dobrą śmierć i życie wieczne oraz za ++ Mikołaja, Franciszkę, Marię, Sykstusa, Albinę, Martę, Agnieszkę, Aleksandra, Józefa, Alojzego, Pawła i Teresę Langrzik, Alojzego, Mariannę, Annę, Józefa, Alfreda, Henryka, Ryszarda, Oskara, Martę i Helenę Penkala, Adama, Marię, Gerarda, Edytę, Anastazję Borzutzky, Elżbietę Hanslik i Elsbeth Stammler, Paulinę Walczok, Małgorzatę Górniak i Annę Pytlasińską, pokrewieństwo wszystkich pokoleń, ks. Roberta Wallacha, poległych żołnierzy, nienarodzonych i smoleńskich męczenników oraz dusze czyśćcowe.
9.30 Powitanie uczestników Dnia Chorych i konferencja ascetyczna
10.00 Różaniec.
10.45 Za wstawiennictwem MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny Lerch oraz za zmarłych z rodziny.
/ Po Mszy św. błogosławieństwo Najśw. Sakramentem i błogosławieństwo lekarstw /.
12.30 Nabożeństwo końcowe i zasłonięcie obrazu MB Fatimskiej.
16.30 Za ++ dziadków Krystynę i Alojzego Polnik.
17.00 Różaniec
17.30 Za++ Edmunda Kucharczyk w k. r. śm., rodziców: Paulinę i Leona oraz teścia Rudolfa.
SOBOTA 14.10.2017
6.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec i Nowenna do MBNP.
7.00 1. Za ++ Gertrudę Mrozek, rodziców: Marię i Augustyna, siostry: Helenę, Anielę, Małgorzatę i brata Jana.
2. W pewnej intencji Bogu wiadomej.
9.30     -      14.30       Pielgrzymka Archidiecezjalna Legionu Maryi.
17.00 Różaniec
17.30 Za + ks. Wojciecha Wrana we wsp. urodzin, od kolegów i przyjaciół.
NIEDZIELA 15.10.2017 XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA / ODPUST FATIMSKI
6.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec cz. I.
7.00 Za + Emę Sitek w 4 r. śm. oraz ++ z rodziny.
8.30 Różaniec cz. II.
9.00 Za + ks. Wojciecha Wrana, od kolegów i przyjaciół oraz za + Władysławę Wrana od wychowanków z rocznika 1973.
10.30 1. Suma odpustowa w intencji Pielgrzymów i Parafian.
2. Za + Bolesława Mitko, od chrześniaczek i chrześniaków.
12.00 Procesja ,,Maryja nawiedza swój lud”.
13.00 Za ++ Urszulę Strączek, jej rodziców i rodzeństwo.
Autosacrum błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów.
14.00 Koncert chóru ,,Regina Apostolorum” z Rybnika.
15.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
15.30 Nieszpory.
16.00 Różaniec cz. III.
16.30 Za ++ Stanisława Dziurda w r. śm., żonę Stanisławę i Klarę oraz Augustyna Kłosek, Zofię i Antoniego Niewolak, Edwarda Sitek, kapłanów i ss. zak.