Intencje 06-13.08.2017

NIEDZIELA 06.08.2017 ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
7.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
8.00 Za ++ Jerzego Gawliczek, rodziców: Franciszka i Mariannę, braci: Alberta i Leona, dziadków z obu stron, Pawła Krzyżok i ++ z pokrew. Gawliczek i Oślizło.
9.30 Do BO, przez wst. MBFz podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dary Ducha Św., zdrowie, błog. i opiekę Bożą na każdy dzień dla Joanny i Arkadiusza Szczerba z okazji 20 rocz. ślubu oraz dla syna Krzysztofa z okazji 18-tych urodzin.
11.00 Do BO, przez wst. MBF i Aniołów Stróżówz podz. za dar życia, oraz z prośbą o dary Ducha Św. błog. oraz opiekę Bożą i świętych Patronów na każdy dzień dla Tobiasza Brachmańskiego, Martyny Manderla i Zuzanny Wawrzyczny z okazji przyjęcia Chrztu Św. oraz dla Hanny Adamczyk, Jana Ignacy i Anny Dudy z okazji I rocznicy Chrztu Św.
16.00 Nieszpory niedzielne.
16.30 Za + Stanisławę Budnik w 2 r. śm. i jej rodziców.
PONIEDZIAŁEK 07.08.2017
7.00 Za ++ Adama Borzutzky w 32 r. śm., Marię, Gerarda, Edytę, i Anastazję Borzutzky, Mikołaja, Franciszkę, Marię, Sykstusa, Albinę, Martę, Agnieszkę, Aleksandra, Józefa, Alojzego, Pawła i Teresę Langrzik, Alojzego, Mariannę, Annę, Józefa, Alfredę, Henryka, Ryszarda, Oskara, Martę i Helenę Penkala, Elżbietę Hanslik, Elisbeth Stamler, Małgorzatę Górniak, Annę Pytlasińską, Paulinę Walczak pokrewieństwo wszystkich pokoleń, ks. Roberta Wallacha, nienarodzonych i smoleńskich męczenników, poległych żołnierzy i dusze czyśćcowe.
17.30 Za ++ Rafała Gawlasa, żonę Annę, syna Henryka, córkę Dorotę, Andrzeja Smołka i wnuka ks. Wojciecha.
WTOREK 08.08.2017
Wspomnienie św. Dominika, prezbitera
7.00 Za ++ Jadwigę Zając we wsp. urodzin, męża Bolesława, ks. Władysława Wieczorka, Piotra i Józefa Zimny, 3 braci, 2 bratowe i ++ pokrew.
17.30 Za ++ z rodziny: Wodecki i Bugla od młodej pary.
ŚRODA 09.08.2017
Święto św. Teresy Benedytkty od Krzyża / Edyty Stein /
7.00 Za ++ Romana Laszkowski we wsp. urodzin, ++ dziadków Laszkowski, Mitko, Porwoł i ks. Kasperczyka.
17.30 Do BO, przez wst. MBFz podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dary Ducha Św., zdrowie, błog. i opiekę Bożą na każdy dzień dla małżonków z okazji kolejnej rocznicy ślubu.
CZWARTEK 10.08.2017
Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
7.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w intencji Bogu wiadomej.
17.30 Za ++ Anielę Szwamberg w k. r. śm. i męża Jana.
PIĄTEK 11.08.2017
Wspomnienie św. Klary, dziewicy
7.00 W int. Helmuta Borzutzky w podzięce za 73 lat życia, z prośbą o Boże Miłosierdzie, pokój ducha, zdrowie ciała i życie wieczne, oraz za ++ Adama, Marię, Edytę, Gerarda, i Anastazję Borzutzky, Mikołaja, Franciszkę, Marię, Sykstusa, Albinę, Martę, Agnieszkę, Aleksandra, Józefa, Alojzego, Pawła i Teresę Langrzik, Alojzego, Mariannę, Annę, Józefa, Alfreda, Henryka, Ryszarda, Oskara, Martę i Helenę Penkala, Elżbietę Hanslik, Elisbeth Stamler, Małgorzatę Górniak, Annę Pytlasińską, Paulinę Walczak, pokrewieństwo wszystkich pokoleń, ks. Roberta Wallacha, nienarodzonych i smoleńskich męczenników, poległych żołnierzy i dusze czyśćcowe.
17.30 Za ++ parafian, którzy odeszli do wieczności w lipcu Marię Parma, Zygmunta Wolny i Łucjana Tront.
SOBOTA 12.08.2017 DZIEŃ CHORYCH
6.15 Różaniec i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
7.00 Do BO, przez wst. MBFz podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dary Ducha Św., zdrowie, błog. i opiekę Bożą na każdy dzień dla Elfrydy i Michała Mitko z okazji 75 urodzin.
 9.30 Powitanie uczestników Dnia Chorych i konferencja ascetyczna.
10.00 Różaniec.
10.45 Msza św. Za ++ Józefa i Gertrudę Kurzydem we wsp. urodzin, Leszka Stalskiego oraz ++ z rodzin: Kurzydem, Oślizło, Paszek i Pyrtek.
/ Po Mszy św. błogosławieństwo chorych Najśw. Sakramentem /.
12.30 Nabożeństwo końcowe i zasłonięcie obrazu MB Fatimskiej.
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
17.30 1. Za ++ Irenę Gonsior w 1 r. śm., męża Huberta w k. r. śm., rodziców z obu stron i brata Erwina.
2. Za + Marię Parma, od sąsiadów z ul. Powstańców.
NIEDZIELA 13.08.2017 XIX NIEDZIELA ZWYKŁA / IV ODPUST FATIMSKI /
6.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec cz. I.
7.00 Za +Anielę Balcar w 1 r. śm.
8.30 Różaniec cz. II.
9.00 Za ++ Leona Mucha w 5 r. śm. i żonę Gertrudę.
10.30 Suma odpustowa w intencji Pielgrzymów i Parafian.
12.00 Procesja „Maryja nawiedza swój lud”.
13.00 Do BO, przez wst. MBF z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i dary Ducha Św. dla Marii Wojaczek z okazji 70-tych urodzin oraz dla córki Alicji i synowej Danuty również z okazji urodzin.
Autosacrum poświęcenie pojazdów; procesja z figurą MB Płaczącej z Syrakuz.
14.00 Różaniec cz. III.
15.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
15.30 Nieszpory.
16.00 Różaniec cz. IV.
16.30 Za ++ Franciszka Kozieł w 4 r. śm., rodziców: Wilhelminę i Wiktora, Franciszka Brzoza, Marcina Konieczny, ojca Andrzeja, Czesława i Eugeniusza Kozieł, Witolda Naszkiewicz, ++ z pokrew. i ks. Kasperczyka.